Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Náplň kolene po operaci - Operace kolene - operace menisku - Diskuze

Náplň kolene po operaci

Náplň kolene po operaci

MICHAL  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
DOBRÝ DEN...MÁM DOTAZ:DRUH OPERACE AS REVIZE PR KOLENA,RELEASE LATER RETINAKULA PATELY
JE 9 DNÍ PO OPERACI.3 DEN PO OPERACI JSEM BYL PROPUŠTĚN DO DOMÁCÍHO LÉČENÍ.6.DEN PO OPERACI BYLA KONTROLA U LÉKAŘE UDĚLÁNA PUNKCE (40 ML KRVE)..NÁVŠTĚVA 8 DEN PO OPERACI OPĚT PUNKCE(70 ML) ČAS:18 HOD.DNES 9 DEN PO OPERACI PO PROBUZENÍ RÁNO UŽ OPĚT KOLENO S NÁPLNÍ CCA 40 ML.CHCI SE ZEPTAT ZDA JE TO NORMÁLNÍ POOPERAČNÍ PRŮBĚH,NEBO TO MŮŽE BÝT NĚJAKÝ PROBLÉM.PŘI NAPLNĚNÍ KOLENE TO TLAČÍ A BOLÍ.NELZE CVIČIT POSILOVÁNÍ STEHENÍHO SVALU(DOPORUČENÉHO OD REHABILITAČNÍ SESTRY.PŘEDEM DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ.MICHAL
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím, Michale,
po operaci s uvolněním zevního závěsného aparátu kolenního kloubu, tzv. laterální releasing, skutečně může dojít k opakovanému krevnímu výronu do kolenního kloubu. Zklidnění kloubu bandáží nebo ortézou a chůze s limitovanou zátěží je metodou volby léčby.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXXXXXXXXX

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí