Termíny ASK kolene

Termíny ASK kolene

anonym  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
ptrebuji artroskopickou operaci kolene v jak brzke dobe to bude mozne
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Traumatologie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
potřebujete hlavně šikovného artroskopistu a seriozní přístup. Zvažte situaci.Když chcete kvalitu, třeba v blbé gastronomii, nepujdete do bufáče kde obsluhují nejrychleji.
Poji´šťovna limituje výkony stropem, takže tam , kde jsou dobří, se buď čeká, nebo platí navíc. Tak to je.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
objednání a termín k ASK jsme schopni zajistit nejdéle do týdne vč. předoperačního vyšetření.
prim. Moster, Revmacentrum / SurGal Clinic
Milli  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 7 odpovědí
Tak toto je dobré vědět,Mě bude čekat asi znovu ASK a už si hodně rozmyslím kam pujdu.Jsem 7 měsíců po operaci a je to horší než před ní samotnou.Jsem už zoufalá.Milli

Reakce na Milli

hanka3  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 8 odpovědí
ahoj
Tak to jsme na tom stejně.Já jsem byla na ASK začátkem prosince a jsem na tom o mnoho hůř než před.dřív jsem chodila do práce,koleno mě bolelo ale dalo se to vydržet.Teď mi koleno vypadává,bolí a jsem ráda že se obsloužím v bytě.V srpnu jdu na repas k vyhlášenému lékaři,tak uvidím.Ale už teď mám strach jak to dopadne.Ahoj
anonym  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
mam zajem o operaci mohu si domluvit termin navstevy po internetu dekuji r dvornik

Reakce na anonym

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
před operací je samozřejmě nutné klinické vyšetření a vyšetření zobrazovacími metodami. Termín vyšetření si jistě můžete domluvit individuálně i cestou e-mail. Pokud bude operace indikována, lze si u nás po té přímo dohodnout termín operace.
prim. Moster, Revmacentrum / SurGal Clinic

Reakce na Revmacentrum®

Jana  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
jsem 4.týdny po operaci prokrvené části menisku, která byla pomocí ASK sešitá (diagnóza:palpační bolestivost v oblast med porce, manévry na Menisky + hybnost:algicky omezena-flekční blokáda, periferie intaktní). Vím, že tu píšete a odpovídáte na stejné otázky,ale potřebuji to slyšet. Chtěla bych vědět za jak dlouho budu moci aktivně sportovat pokud budu postupovat podle rad lékaře a rehabilitace. Také mám problém. Po třetím týdnu mi doktor doporučil ohnutí kolene.. vyslechla jsem rady a následně cvičila,ale začaly mě bolet lýtkové šlachy poté i zmodrání chodidla po minutovém vyvěsení na berlích.. V klidu i pulzování a bolest žil. Je to normální nebo mám kontaktovat svého lékaře?
děkuji za odpověď
ovečka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, prosím o názor evt. radu k ASK operaci menisku.
Asi od poloviny června mám bolesti v p.koleni,nález na MR 7.8.12:
Léze těla a zad.rohu zevního menisku grade III.,zadního rohu vnitřního
menisku grade II.Kromě toho ještě chondropatie, mírné natažení zevního
podélného vazu. Mám doporučení k léčebné ASK.V naší nemocnici se provádí
kromě ORO také na TRO - kolenní poradna. Pan DR. mi doporučil TRO, je tam
kratší čekací doba. Na můj dotaz zda na ORO nemají delší praxi a více zkušeností mi pan Dr.sdělil, že v mém případě je to celkem jedno,protože
meniskus půjde asi celý ven.(56 let,172cm/85kg).Je lépe nechat koleno
,,opavit" co nejdříve? Děkuji za názor , případně radu, Stanislava.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
pan doktor je asi věštěc a nerad bych se u něj léčil, když soudí, že meniskus "se dá celý ven." To už se dlooooooouho nedělá, každá část ponechaného menisku je benefitem pro koleno. Ne každý, kdo má v na operačním sále artroskop to dělá dobře.
Tedy jednoznačná rada - nikoli operaci co nejdřív, ale kvalitní a zkušený operatér !!!
prim. Moster, Revmacentrum

Reakce na Revmacentrum®

ovečka  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer, pane doktore. Možná jsem svého ošetřujícího lékaře nepocho-
pila zcela správně, ale tak nějak proběhl rozhovor. Velmi Vám děkuji za
radu, která koresponduje s mým pocitem a názorem. Stanislava.
prim. MUDr. Jiří Selucký  |  Basic member  |  Traumatologie  |  Přerov
  • 355 odpovědí
  • 6 Likes
kolena bývá vhodnější léčit na ortopedii, pokud je to ORO, tak tam.
benji  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,před 14dny se mi stal úraz kolene,podezření na poškozený meniskus,byli dělaný dvě punkce výpotku,na ASK jsem měla jít toto pondělí,ale bylo mi to posunuto až na 23.10.,chci se zeptat jestli se mi po tu dobu nemůže to koleno zhoršit,jsem sice na marodním,ale koleno úplně nepropnu a ohnu jen do pravého úhle,je tam nějaký blok,snažím se na to moc nenašlapovat a pohybovat se pomocí berlí,a další otázku mám,bylo mi řečeno že předoperační vyšetření už si dělat nemusím že stačí to co jsem odevzdala ze 4.10.,nemusím se obávat že by mi pak nevzali?děkuji za odpověd,je mi 44let a jsem z Mostu

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí