Běhání po operaci menisku

Běhání po operaci menisku

Radek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,jsem po operaci menisku cca 6 týdnů a podle lékařů popraskaná chrupavka.Užívám Artrodar a chondro forte.Již deset dní rehabilituji na rotopedu a zkoušel jsem běhat,ale při běhu mě píchá pod kolenem a na pravé straně kolena.Toto píchání se nedá vydržet a musím s během přestat.Chci se zeptat,jestli je brzo takto zatěžovat koleno a za jak dlouho je možné zatížit běháním.Ale každopádně je patrné na první pohled oslabené svalstvo tohoto kolena.Děkuji Radek
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
je nerozumné 6 týdnů po ASK a takovém Vámi popsaném nálezu běhat. To Vám lékaři nedoporučovali pooperační režim? Uvažujte o záchraně chrupavky léčbou krevní plazmou.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Radek  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Moc děkuji za odpověď,
chtěl bych se zeptat ohledně záchrany chrupavky krevní plazmou.Kolikrát se musí tato aplikace provést,aby bylo dosaženo potřebného účinku.Jak jsem se dočetl,jedna aplikace krevní plazmy se pohybuje cca 4000kč.Děkuji Radek
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
je potřeba minimálně 4 aplikace. Nutno si ale uvědomit, že ztráta chrupavky je nenahraditelná. Do konce života.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
ženda  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 2 odpovědí
Mám měsíc a půl po operaci pravého kolene,dělali mi pravý a levý meniskus+chrupavku.Chodím na rehabilitaci a elektriku ale stále mám problém,koleno stále bolí a natéká.Bolest je jak v klidu tak i při chůzi,hlavně to táhne nad kolenem,při vstávání ze židle či z vany to děsně bolí--cvičím,chladím a beru prášky proti zánětu,za týden jdu na kontrolu a nevím co mě čeká.děkuji
martin pajda  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
dobrý den..v listopadu 2012 jsem podstoupil ASK pravého kolene(rpt.střední části a zadního rohu radialně,CHP FTM I.-II.st,provedena part.med.menisecktomie,,)vše proběhlo bez komplikací,,bolesti při cvičeni,jizdě na rotopedu nejsou,,ale zkoušel sem behat a při došlapnuti citim bolest a pichani v koleni,myslite že je ještě brzo koleno takhle zatěžovat?...(koleno bylo operovano aji před 7lety-zabrušovani češky)muže to mit vliv na to že koleno už takovou zatež nezvladne,,děkuji za odpověd nebo za radu..

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí