Vybočené koleno po odstranění menisku

Vybočené koleno po odstranění menisku

Martin  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
V únoru jsem byl na operaci menisku.Měl jsem utržený meniskus,ale až třetí lékař po dvou létech mě poslal na artroskopie kolene,kde mi byl odstraněn utržený meniskus.Po operaci byl měsíc klid,potom se ozvala znovu bolest a koleno bolí místy ještě víc než před operací.Měl bych mít poškozenou chrupavku,kdyby mě doktor poslal na artroskopii hned mohl jsem být v pořádku.Místo toho mě bolí koleno a dělají se otoky,ale nejvíc mě trápí,že se mi vykřivila noha.Jedná se o pravé koleno,vnitřní odstraněný meniskus a noha vybočená vně.Vypadá to strašně a pořád kulhám jak od bolesti,tak od křivé nohy.Je mi 37.Let a jsem už zoufalý.Jde s tím něco dělat?Děkuji za odpověď.
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
zřejmě se zhoršuje výška chrupavky kolenního kloubu na vnitřní straně, koleno se vybočuje, kloub spěje k opotřebení kloubní chrupavky - vyvíjí se kloubní artróza. Pokud s tím nebudete nic dělat, čeká Vás za nedlouho umělý kolenní kloub. Co můžete pro svůj kloub dělat ? - více na našich webových stránkách.
prim. Moster, Revmacentrum

Související recenze a zkušenosti

katem 13.7.2023
Spokojený/á

Podstoupila jsem zákrok na levém koleni. Maximální spokojenost - sestřičky 👍👍👍, MUDr. Zdráhala 👍👍👍, pobyt 👍👍👍 … cítila jsem se jako doma☝️👍 Mega poděkování všem👌

Koleno - operace menisku - Související videa

Doktor ve Vašem okolí