Bakerova cysta

Bakerova cysta

Mike  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, jsem po plastice i replastice před. zkříženého vazu. Mám Bakerovu cystu, která se prvidelně objevuje již půl roku, bolest kolene přiměřená, ale mám bolestivé lítko, každý večer. Můžete vysvětlit proč se tvoří Bakerova cysta a souvislost s bolestí v lítku ?
Děkuji!
MV
casty11  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den,reaguji na vaš članek.Bakerovu cystu mě operovali asi 6krat a je to dusledek že koleno produkuje spoustu kloubniho mazu a ten nekde ucpe žlazu a vytvoři se cysta.Bude dobry domluvit se s lekařem at necha udělat magnetickou rezonanci kolena a zjisti tim přičunu proč se cysta objevuje,aspon u mě byl takovy postup a musel jsem na operaci kolena sice jenom nějaky drobny zakrok a od te doby mam klid teda co se cysty tyče
PetraV  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den, mám dceru 11 let. V 6 letech ji prvně operovali bakerovu cystu a po té ještě 3xbohužel bez úspěchu. Načeš jsme se dostali k jinému dr a ten nám řekl, že dětem se tato cysta neoperuje, protože se jim pak vrací a, když se na ni nešahá, že by měla do 2 let zmizet. Dcera ji tedy pořád mám, chvilku malou a chvilku vělkou. Můžete mi poradit co s ním mám dělat? Magnetickou rezonanci jí nikdy nedělali, jen ultrazvuk. Díky moc

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí