Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Necitlivost po operaci utrženého a zkříženeho vazu - Koleno - plastika předního zkříženého vazu - Diskuze

Necitlivost po operaci utrženého a zkříženeho vazu

Necitlivost po operaci utrženého a zkříženeho vazu

Julie  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
Dobrý den, mám po operaci Utrženého a prekříženeho vazu v koleni. Od operace až do teď to mám pod kolenem mrtvé necítím to na dotek. Tam kde to cítím trochu cítím brnění. Už to je 3 měsíce. Ani po rehabilitaci se to ne zlepšilo. Pan doktor to uzavřel jako v pořádku. A na kontrolu nejsem už zvaná. Uzavřel to arogantně že už nemám chodit. Přijde mi to však divné, když noha není ok. Nejsem schopna nastoupit do práce protože to opucha a bolí. Nevydržím dlouho stát ani sedět. Prosím o odpověď.
booky  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Jsem 14 dní po, plastice ACL. Mám to stejné, na jednu stranu část nohy necítím, ale na druhou stranu mě pálí, asi jako od popálení sluncem. Pálí mě to opravdu hodně, je to protivné. Po, vyhledávání na internetu jsem zjistila, že je to normální - při operaci byla porušena jedna z nervových větví. Hojení těchto nervů trvá 6 - 12 měsíců. V lékárně mi byl doporučen lék Neurobion s vysokým obsahem vitamínu B, který má proces hojení nervů urychlit. Je volně prodejný. Snad to bude fungovat a nervy se dají zase dohromady, protože na necitlivost bych si i zvyklá, ale to pálení je opravdu otravné...

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí