Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest holenní kosti 8 dní po operaci LCA - Koleno - plastika předního zkříženého vazu - Diskuze

Bolest holenní kosti 8 dní po operaci LCA

Bolest holenní kosti 8 dní po operaci LCA

Tomáš  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den mám 8 dnu po operaci LCA plastiky předního křižového vazu a chtěl bych se zeptat zda-li je normální že mě bolí holenní kost a na holení mám pár modřin a také kolem rány na operovaném kolenu mám necitlivost na dotek tak 1cmx1cm je to normální po opraci? nebo je to nějaký problém? Prosím o odpověď. Děkuji vám mockrát za váš čas
Lubos  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
Nepovedali ste aky typ operacie ste mali, ja som mal nahradu z hamstringov a mal som dlho necitlive miesto vpredu na holeni. Vraj je to normalne, kedze ide o zasah do nervov a v drvivej vacsine pripadov to vymizne.
Josef  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den, teoreticky je to normální, neboť veškeré vazy byly umrtvené. Jelikož jste napsal, že máte 8 dnů po operaci. CCA za 2 týdny by měli bolesti ustat, jinak navštivte svého ortopeda.
Hanča  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
Dobry den,mela jsem ty same problemy a bylo mi receno ze je to normalni...krev zteka a mohou byt modriny v kotniku. Byla to neprijemna bolest,ale 3 mesice po operaci je to pryc. I ten necitlivy bod je v pohode, ale ten mam porad.
Tomáš  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
jakože to pořád necítíte ten bod?
Tomáš  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
už je to lepší tlak necítím ale když dělám pár cviku pronout špičku azatknout stehení sval tqak pocituju v kolenu divnej pocit jakoby v něm něco bylo...

Reakce na Tomáš

Hanča  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 2 Likes
Ten bod stale necitim a po propnuti to podobne jako vy citim porad. Hodne mi pomohl rotoped.Hlavne pozor na pady,minuly tyden jsem uklouzla a sekla sebou,koleno to vydrzela ale natrhla jsem si vnitrni vaz...tak se opatrujte a zkuste rotoped..

Reakce na Tomáš

Josef  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Hanča- Nemá to nic společného se cviky, nebo s krví. Je to, neboť to má vše společné s vazy a kolenním kloubem. Říkal sem, pokud nemáte dostatečnou medikaci, tak ihned navštivte svého ortopeda.
MUDr. Josef Lokaci
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
během operace mohlo dojít k poškození nervu - proto ta necitlivost, ale to se časem srovná. Modřiny mohly vzniknout manipulací při operaci (ale neváhejte se zeptat operatéra). Bolest v nejbližší době ustoupí, pokud ne, vyhledejte svého ortopeda.
S pozdravem,
Bc. Anežka Šplíchalová

XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Tomáš  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 3 odpovědí
  • 1 Like
Děkuji,ale ještě jendu otázku mám už je to měsíc po plastice LCA a stále mám dost nateklé operované koleno..je to normální nebo nastal nějaký problém? Díky za Vaši ochotu.
evangelia  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 3 odpovědí
Ja su po plastice 8 týdnů pres Hamstringy a necítím holení kost ještě pořád uplne pry je to normální jsou potahane podkožní nervy. Melo by se to časem spravit

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí