Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Modřiny na kotníku po operaci LCA - Koleno - plastika předního zkříženého vazu - Diskuze

Modřiny na kotníku po operaci LCA

Modřiny na kotníku po operaci LCA

Miky_rouha  |  návštěvník  |  Praha
Zdravím, sem 8 dní po plastice předního křížového vazu a zdá se mi že otok z kolene se přesouvá spíš do kotníku než aby zmizel..
Co mě trápí je že mám na kotníku po obvodu modřiny (viz. Foto).. je to normální? Píchám si jako prevenci Zibor 3500.. může se projevit trombóza i přes preventivní podávání léků? Děkuji
lukasvever  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Mám to samé také po LCA, ale nic si nepíchám. Ustoupila nakonec modřina sama?

Děkuji
Lukáš
Luky  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím, mám 3 týdny od plastiky (z hamstringu) a trošku mi trápí na dotek citlivá vpodstatě vnitřní část holeně až ke kotníku), měl jste také tento problém?

Reakce na Luky

lukasvever  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
Ano, citlivější to bylo. Naopak vnější část kolene jsem necítil a doteď necítím. Jsou tam řezem přerušené nervy, ale prý se to časem spraví.

Reakce na lukasvever

Natálie  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jak to máte teď s necitlivostí? Uz se vám vrátila aspoň částečně? Mám stejný problem, ale zatím jsem jen dva týdny po operaci.

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí