Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Poškozené koleno a samohojení - Koleno - plastika předního zkříženého vazu - Diskuze

Poškozené koleno a samohojení

Poškozené koleno a samohojení

Aedun  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
Dobrý den,
před třemi dny jsem měl nehodu na lyžích a zakroutil jsem si trochu s kolenem. Po té co jsem zabrzdil koleno 15-20 vteřin bolelo a pak přestalo a mohl jsem dál lyžovat. jen mám z něj divný pocit nejistoty. Noha nebolela pouze když jsem nohu silou narovnal do maxima ( ne víc než druhou nohu) Druhý den jsem mohl opět lyžovat ( ale opatrně) koleno vše zvládlo hravě jen zůstal pocit informativní snad ani ne bolesti. Vše odpovídá problému s křížovým vazem ale za všechny dny jsem nezaznamenal otok, červenou skvrnu, nic. Koleno se lepší, můžu ho plně narovnat bez bolesti jen je velmi lehce ztuhlé. pokud ten pocit nejistoty do týdne neustane jdu k lékaři. jen chci vědět jestli je možné aby se koleno spravilo samo nebo jestli můžu v budoucnu očekávat nějaké problémy? Předpokládám že k nějakému poškození asi došlo ale když koleno ani nenapuchlo a i extrémní sílu v oblouku na druhý den zvládlo ? Je možné že jsem si koleno jen podráždil a plně se zhojí ( nebylo moc zvyklé na námahu ) nebo určitě došlo nějakému byť minimálnímu poškození ?
Děkuji

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí