Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Stehenní sval po plastice vazu - Koleno - plastika předního zkříženého vazu - Diskuze

Stehenní sval po plastice vazu

Stehenní sval po plastice vazu

Radimesus  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den. Jsem 8 dní po plastice předního skřiženého vazu metodou ALL INSIDE. Pomalu cvičím flexi do 90 stupňů,češku,overball pod kolenem a za den mám kontrolu. Dotaz zní - při flexi na posteli mám na vnějším boku stehna - viz foto- od jizvy takový tahavý a bolestivý nepříjemný, pocit, takže flexe na podložce je velmi bolestivá, nepříjemná ( když sem to rozhejbal, šlo o vydržet) koleno jako takové nebolí, spíš ta jizva a na boku stehenní sval. V sedě je flexe méně bolestivá. Je to normální takto po operaci? Na dotek to bylo bolestivé a je to vlastně v místě,kde by měl být hřeb fixující štep. Předem děkuji za reakci

Související recenze a zkušenosti

Roman 1.2.2017
Spokojený/á

Spokojenost uplna. Spousta lidi nadava na tu a tu nemocnici nebo toho lékaře. Vsichni jsou atestovani,zkuseni. Vse ale zalezi na pacientovi jak se vdane situaci chova ke svemu zraneni.jednou poslouchat lékaře a rehabilit... Více 

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí