Návrat do zaměstnání po TEP kolene

Návrat do zaměstnání po TEP kolene

hanka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Jsem tři tydny po TEP kolene a zajima mě kdy asi,nebo jestli vubec se budu moct vratit do zaměstnaní.Pracuji jako pokojska,prace je naročna na pohyb i fyzickou námahu.Děkuji
zdenál  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
V loni jsem prodělal TEP kolene a zpět do zaměstnání jsem nastoupil po pěti měsících.Nic navzdávejte.Chce to poctivě cvičit a co nejdříve sehnat lázně na křížek.Hodně jsem jezdil na kole,denně až 10 km.Nesmíte dopustit aby koleno zatuhlo a uvidíte že to půjde.Zdeněk
hanka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
Zdravim. Jsem rada že se mi někdo ozval.Zatim jsem měla pocit že se každy koho jsem se ptala odpovědi spiš vyhybal.S tím kolem jste mi udělal radost.Moc děkuji za povzbuzení.

Reakce na hanka

Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
vzhledem k tomu, že nevykonáváte povolání dlaždiče nebo podlaháře není žádný důvod, proč byste se neměla vrátit k Vašemu zaměstnání. Plná zátěž je zpravidla povolena do 3 měsíců od operace. Po té se můžete plně věnovat svým hostům.
prim. Moster, Revmacentrum / SurGal Clinic
ILČA  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 2 odpovědí
  • 3 Likes
Dobrý den,je mi 49 let,v listopadu jdu k TEP kolene,důvěru jsem vložila do ortopedie FNOL.Pracuji jako zdravotní sestra a proto by mě zajímalo kdy asi,při zdárném průběhu rehabilitace,se budu moci vrátit do zaměstnání k celodennímu pobíhání mezi pacienty.Rehabilitaci mám zajištěnu v Lázních Slatinice a nastupuji na ni 7.den po operaci.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Hein mě byl doporučen. Šla jsem s velikým strachem a obavou na operaci ale vše bylo zbytečné.Zase běhám jako dřív a hlavně bez bolesti. Pan primář je úžasný člověk a odborník. Takových lékařů vic. Velké díky. ... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí