Natažené tříslo

Natažené tříslo

Pavel  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
V úterý jsem si na tréninku asi nejspíš natáhl tříslo a ještě pořád to trochu bolí.. mažu to fastumgelem ale chtěl bych se zeptat jestli neni něco účinnějšího.. po dvou dnech jsem skusil jít trénovat zas ale při zrychlení to opět začalo bolet
MUDr. Roman Bartoš  |  Basic member  |  Ortopedie  |  Roztoky u Prahy, Mladá Boleslav
  • 6 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den

Pokud máte skutečně natažené tříslo a nechcete čekat na ústup bolestí přirozenou cestou, tzn. cca 3 týdny, je řadou sportovních lékařů doporučována jedno až dvourázová aplikace ACP (růstové faktory, separované z Vaší krevní plasmy). Touto palikací dochází k výraznému urychlení ústupu obtíží. Bližší informace viz má IT stránka.

Jan Skryja  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 2 odpovědí
Jsem také ve fázi klidu po zraněném tříslu, chtěl jsem se zeptat,
zda je lepší tříslo chladit nebo hřát (resp. používat chladivku
nebo hřejivku). Děkuji
P28  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, chci se zeptat, jestli je možné, že natažený sval bolí 3měsíce? V červenci jsem pomáhala manželovi přenášet těžkou železnou konstrukci na schody, která byla opravdu hodně těžká. Asi za 2dny po té mě začalo bolet v podbřišku. Byla jsem na vyšetření gynekologickém, na uzv břicha a brali mi i krev a vše úplně v pořádku. Když se protahuji ve stoje, tak cítím takové tahání. Při ležení v posteli na břiše se pak těžko otáčím na záda, jak mě to bolí. Chtěla bych radu, jak se bolesti sbavit. Předem děkuji

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí