Bolest jizvy po operaci kyčle

Bolest jizvy po operaci kyčle

Ivet  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,jsem rok po operaci necementované TEP kyčle.operace proběhla prý dobře,ale bolest po celé délce jizvy již na pouhý dotek je neúnosná,a pak při jakékoli námaze ,chúze,stání,mi v oblasti stehna a podél jizvy ztuhne,a mám pocit jako když tam mám kus betonu.S tím souvisí kulhání,bolest vystřelující do hýždě,a bolest v kříži.Po celý rok jsem absolvovala řadu vyšetření,rentgeny,sono,scintigrafii,imunologii,neurologii.Operující lékař mi neumí pomoci,nyní navrhuje opět neurovyšetření,magnetickou rezonanci.Jsem zoufalá,už se tato situace odráží na mé psychice.Je mi 49let.Navrhují mi reoperaci,múžete mi poradit.Děkuji.Ivet.
Dr. Michal Joshua Frána MBA, MHA, LL. M.  |  Basic member  |  Fyziatrie, balneologie a léčebná rehabilitace  |  Praha
  • 170 odpovědí
  • 21 Likes
Dobrý den paní Iveto,
Zkoušela jste v průběhu vašich obtíží využit laserovou terapii na jizvu či manuální uvolnění jizvy a okolních tkáni ? Na léčbu bolestivé jizvy se specializují.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
S pozdravem Frána Praha
Ivet  |  návštěvník  |  Praha
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,děkuji za vaší reakci na múj dotaz ohledně bolestí v oblasti jizvy po TEP kyčle.Tuto variantu laesru jsem nezkoušela,víceméně o ní ani nic nevím,a ani lékaři o ničem takovem nemluví.Budeteli moct napište mi o tom něco víc.Moc děkuji a hezký den.Iveta.

Reakce na Ivet

beda 13  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 18 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý večer
Já jsem mněl tyto problémy také po reoperaci levé kyčle ,pomohla mi od bolesti paní doktorka z neurogie,ktrá mně píchla do sedaciho svalu injekci, a mám klid ,mockrát ji děkuji.
anonym  |  návštěvník  |  Bratislava
  • 12 odpovědí
  • 1 Like
dobry den paní Iveto,
mám presne takové potíže jako vy ,jestli máte zájem napište mi na múj email jsem po reoperaci kyčle ..... už se mi ani nechtelo vierit že nekdo muže mít takovéto potíže po op.kyčle ...bylo mi konečne odborne vysvetleno co se vlastne mohlo stát ...pri op. a co poškodili mne operovali v egypte byla jsem na dovoléné a mela jsem úraz ,kdyby se mi to stalo tu tak by se to bali poviedet lékari se nepotopí. mám poškodeny periferní nerv podrobnosti a na jaké vyš. by ste mela podstoupit to vam zdelím na nete. prominte moji gramatiku mám slovenskou klavesnici a tá nemá háčky což se dost zle píše s pozdravem
olina
moje imail adresa.. olinka.pb@post.sk

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

MUDr. Dominika Fričová Absolvoval som na rehebilitačnej klinika Malvazinky operáciu TEP kýčle, pani doktorka Fričová. Chcem jej poďakovať za skvele odvedenú prácu a profesionálny prístup. Konečne sa môžem znova hýbať bez... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí