Bolest při stoupnutí na špičky

Bolest při stoupnutí na špičky

Sona  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den.
Více než rok mě trápí bolest levého chodidla při pokusu o stoupnutí na špičku nebo obutí podpatků - nemůžu je nosit, neudělám ani krok, občas mi dělá problém i obyčejná chůze v botách bez podpatku... Jedná se o bolest "bříška" pod palcem a občas trochu pod 2. prstem.
Mám pocit, že se jedná o bolest svalu/šlachy.
Na ortopedii při 1.RTG neviděli nic a předepsali magnetoterapii. Pak fyzioterapeut poznamenal (jelikož magnet nezabíral vůbec), že by se mohlo jednat o sezamské kůstky...Navrhla jsem to na ortopedii a udělali 2.RTG, kde zjistili, že sezamské kůstky jsou jakoby polámané, přičemž poznamenali, že to může být od narození...předepsali ultrazvuk, který nezabral.
Zoufalá jsem byla u podologičky, která navrhla vložky do bot (Formthotics). Opravdu jsem měla chvíli pocit, že je to s vložkama lepší, ale i když jsem vložky nosila poctivě dva měsíce skoro pořád, stále nemůžu podpatky a stále to občas bolí i při chůzi (jen poznamenám, že podpatky jsem vždy nosila max jednou za týden na pár hodin).
Dělala jsem aktivněji cvičení Flowin, ale nejsem si vědoma, že bych si při tom ublížila...
Docházejí mi nápady, co dělat... U podologičky jsem nechala opravdu hodně peněz a "nic z toho"...

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí