Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Špatná hybnost prstů na noze - Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Diskuze

Špatná hybnost prstů na noze

Špatná hybnost prstů na noze

olga.jane  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
Dobrý den, jsem dva měsíce po artroskopii hlezna. Přes měsíc se mi vytvářel otok který neustále měnil místo,noha se barvila do fialova. Na rehabilitaci mi řekli že mám spadlou špičku a mám už delší dobu problém s prsty u nohou. Nejvíce palec při ohýbání silná bolest jenž jde až do oblasti kotníku. Prsty dolů ohnu ale nahoru to jde špatně.Když se podařilo zbavit se otoku a alespoň trošku hybnost prstů zlepšit tak mi při cvičení luplo u palce a od té chvíle už s prsty směrem nahoru ani nepohnu je to jako by by mě tam něco někde blokovalo v kotníku a nechce to pustit ať se snažím sebevíc. Bylo mi doporučeno cvičit že je to jen zatuhlé. Při chůzi mě cca.po 30 minutách začne bolet lýtko které bolí ještě druhý den ráno než nohu rozhýbu, jinak se chůze zlepšuje. Cvičím dvakrát denně 30 minut dle pokynů fyzioterapeuta, chodím ven 1h s jednou berlí a po kontrole na ortopedii mi bylo řečeno že už mám chodit bez berlí, do schodů zatím fyzioterapeutka nedoporučuje. Rehabilitace prozatím magnet a cvičení. Nohu masíruji, mažu měsíčkovou mastí a arnikou, používám doma perličkovou lázeň na nohy s bylinkami. Chtěla jsem se zeptat zda je to normální že prsty nemůžu hýbat zda mám více cvičit s těmi prsty a chodit delší procházky a časem se prsty rozhýbou nebo to řešit s lékařem? Nechci zase dělat něco moc na silu a přetěžovat nohu a také nechci něco zanedbat a hlavně se chci uzdravit Děkuji za odpověď a radu

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí