Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Jak napravit zborcenou příčnou klenbu? - Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Diskuze

Jak napravit zborcenou příčnou klenbu?

Jak napravit zborcenou příčnou klenbu?

Helena  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den,
nemohu na internetu nikde poradne dopatrat blizsi informace o moznostech operativniho reseni zborcene klenby. Od nekolika doktoru jsem jiz slysela, ze to nema cenu, ze se problem vraci. Mohl by mi prosim nekdo napsat, jaka je uspesnost teto lecby a jestli opravdu dochazi tak casto k recidive? nasla jsem, ze jde operovat podle Helela nebo podle Wolfa. Prekvapilo me, ze u jedne z tech operaci, se ma doslapovat takrka hned. Myslela jsem, ze operace klenby me na nekolik tydnu upouta na vozik nebo k berlim. Operuji se nohy postupne nebo naraz?
Velice bych ocenila, kdyby se ozvali i lide, kteri tuto operaci podstoupili. At uz s pozitivnim nebo negativnim zaverem (nenarazila jsem na netu takrka na nikoho, kdo by tu operaci podstoupil).

Je mi 35 a rada bych byla jeste nekdy aktivni :-) mam pricne plochou nohu zrejme od detstvi, rodice neresili a s lety a porody se to jen zhorsilo. Momentalne se mi zrejme zacina propadati podelna klenba, pridala se patni ostruha, kladivkovati mi prst, boli lehce kloub lehce vboceny palec (mam od detstvi) - zadna hruza zatim, pridala se bolest achilovek...... Ortopedicke a pohodlne boty nosim. Cvicim ale zjevne se to porad zhorsuje, objevuji se deformity. Nevim, jestli cekat, az bude noha uplne na odpis a jit na operaci nebo ted, kdy jsem schopna jeste relativne fungovat. Dekuji za odezvu :-)


Helena
Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
dobrý den, uvažovala jste již o speciálních vložkách, které jsou přímo na míru pro Vaší nohu?

http://www.lekari-online.cz/ortopedie/novinky/zacnete-u-chodidel-metoda-lecby-bolesti-zad-kloubu-nohou

Helena  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den,
dekuji. Prostuduji :-) Vlozek do bot jsem uz mela nespocet, asi jsem mela smulu, ale bud se mi pak bolesti zhorsili (ruzne vypodlozeni na miru - nechala jsem odstranit, bolela me z toho kolena, jedny vlozky mi mely podle jineho podologa zhorsit kladivkovy prst - srdicko bylo moc vepredu, ja hloupa to dva roky nosila, protoze jsem panu doktorovi verila). Nejvetsi problem, na ktery jsem s vlozkami narazila je ovsem ten - co v lete? ja v podstate pet mesicu v roce beham v pantoflich (birkenstock, v tech me noha moc neboli). Nejak jsem jeste nenarazila na letni boty, ktere by mely vyjimatelnou vlozku :-(

Ale na ten odkaz se podivam. Dekuji moc!


Helena

Reakce na Helena

Lucie  |  Moderátor
  • 565 odpovědí
No dejte vědět, jak postupujete a zda jste zjistila odpověď na svoje otázky, držím palce

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí