Kuří oko

Kuří oko

petraba10  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den,potřebovala bych poradit co s kuřím okem?Objevilo se mi asi tak před měsíce na pravé patě a nyní mě už bolí kdykoliv na patu došlápnu,tak se chci zeptat jak se kuří oka odstraní a kam mám s tímto problémem zajít(jestli na chirurgii?).Na druhé noze mám kolenní ortézu a mám strach abych potom mohla vůbec chodit nebo známá mi říkala,že se oka vyřezávají.S pozdravem Petra.
Ortopedica s.r.o. nestátní zdravotnické zařízení  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
Vážená paní Petro,
lékař musí zjistit příčinu, proč se Vám vytváří kuří oko a jistě Vám dá směrodatné řešení Vašeho problému. Jen prosím nedejte na doporučení po internetu a nebo zkušeností lidí - kteří vše znají, všude byli a cítí se povoláni vysvětlit, jak to řešila jejich babička. Ani my se necítíme směrodatní k nabídce řešení bez přesného posouzení odborníkem - lékařem.
Přeji Vám rychlé odborné vyřešní, abyste byla plně způsobilá bezbolestně chodit.
Mgr. Karel Plzák
petraba10  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 6 odpovědí
Dobrý den,děkuji Vám za odpověd´-zrovna dnes jsem byla u doktora na chirurgii a řekl mi at´si nohu namáčím v lavoru a pak žiletkou oškrábu a jestli se to časem nezlepší,tak opět přijít na kontrolu,ale jak to škrábat žiletkou to opravdu nevín a zajdu si koupit pemzu,snad to bude lepší.S pozdravem Petra.

Související recenze a zkušenosti

Podologie, Podiatrie – péče o nohy - Související videa

Doktor ve Vašem okolí