Notice: Undefined index: show_discussions in /data/www/medved/application/widgets/DiscussionsRelatedBottomWidget.php on line 44
Chronická bolest kotníku po úraze - Podvrtnutí kotníku - Diskuze

Chronická bolest kotníku po úraze

Chronická bolest kotníku po úraze

Jitka  |  návštěvník  |  Praha
V březnu 2019 jsem si vyvrátila kotník vnějším směrem - velmi silná bolest, mírný otok, podlitina na vnitřní straně. Opakovaně RTG, vyloučena zlomenina, sádra 3 týdny, poté opakovaně rehabilitace. Bolest zejména pod zevním kotníkem. MR: Stp. ruptuře lig. calcaneofibulare. Ostatní vazy laterálního i vazy mediálního kotníku intaktní. Další rehabilitace, znovu MR: Na deltoidním ligamentum degenerativní změny s osifikacemi, na zevním malelolu jsou přední talofibulární a calcaneofibulární ligamenta gracilní špatně diferencovatelná, avšak se zachovalým průběhem. Bez známek chondropatie. Injekce kortikoidy opakovaně, návlek, taping.
Aktuální stav: chodím s bolestí, ujdu max do 1 km, pak kotník bolí ještě více. Život bez pohybu je strašný. Nevím, kam se obrátit, nerozumím diagnóze, protože lékaři si v posouzení odporují. Existují vyšetření, které míru poškození vazů upřesní? Např. vyšetření ultrazvukem mi nebylo nabídnuto. Můžete mi poradit? Moc děkuji za názor.
Klinika Cellthera  |  Basic member  |  Brno
  • 12 odpovědí
  • 2 Likes
Dobrý den,
rádi bychom Vám nabídli osobní konzultaci s panem ortopedem MUDr. Trávníkem. Konzultace je zpoplatněna sumou 1500 Kč a doporučujeme na ni s sebou vzít Vaše poslední lékařské zprávy či snímky. Pokud byste měla o konzultaci zájem, dejte nám vědět a domluvíme se na možném termínu. Doporučujeme také, podívat se na webové stránky kliniky Cellthera, kde najdete více informací a můžete si ihned sjednat termín konzultace telefonicky.
S pozdravy a přáním pěkného dne
Tým kliniky Cellthera

Související zákroky