Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Doba léčby po operaci ramene Tossa III - Rameno - operace přední luxace - Diskuze

Doba léčby po operaci ramene Tossa III

Doba léčby po operaci ramene Tossa III

sticha  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
Jsem po operaci luxace AC skloubeni typu Tossa III. Jaká je doba lečby? Děkuji za odpověď.
Milos3k  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
jsem v průběhu léčby toho samého úrazu a dle doktorů je celková doba léčby na 4-5 měsíců, po operaci je třeba nosit ortézu 3 týdny, pak rehablitace a rozhýbavaní ruky do 90stupnu (predpažení, upažení). Po zhruba 8 týdnech od operace, nasleduje další a to vyndání kirschnerových drátů. Poté rozhýbávaní doplna a zhruba po 6 tydnech od druhe operace je možno rameno postupně zatěžovat doplna.
někdo  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý večer,
také se mi stal tento úraz, hned na druhý den po úrazu jsem byla na operaci kde mi voperovali drát pro lepší srůst vazů, včera mi byl po 6-ti týdnech tento drát vyjmut. nosím to už delší dobu na šátku a rameno nebolí tak snad je v pořádku. za týden mi začnou rehabilitace. takže s tou léčbou to má asi každý individuální. a nevíte zda po všech rehabilitacích bude možno s ramenem pracovat jako před úrazem?
Eyk  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Ty jo jak se to vybira _? Taky v anestezii nebo už ne. A taky to tak boli jako po operaci. Ja jsem z toho uplne mrtvej. Jsem jen par dni po operaci a mam tam ty dratky tuším 2. Fujtajbl.

Reakce na Eyk

někdo  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 2 odpovědí
po té první operaci to bolí hodne... ale potom jsem si na ty draty zvykla ale obcas to hodne pichalo :D ale dalo se to prezit a pred vytahovanim dratu mi doktor rekl ze by to slo vytahnout jenom lokalnim umrtvenim ale kdyz videl muj vyraz tak mi dal celkovou narkozu.. takze je to asi i na vasem vyberu.. ale udelali mi jenom 1cm rez na 1 steh a klestema ten drat vytahli.. ale kdyz jsem se vzbudila tak to vubec nebolelo...:) ted uz mam i rehabky a ruka uz je celkem pouzitelna :)

Reakce na někdo

Eyk  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 2 odpovědí
Móc.děkuji za info. Trošilinku mne to uklidnilo. Mám to zdá se stejný. Boli to jako čert a picha taky. Jsem 14 dni po o a je to nekonečný. Ruka a předlokti dobrý ale paži zatim nehnu. Přeji kvalitní rehábko. Jdu v závěsu :-)

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Lehovec mi pomohl rychle a kvalitne vyresit vlekly problem s ramenem, po vysetrenich a konzultaci hned nasledoval navrh operace, provedene p. doktorem na klinice Dr. Pirka. Rychla rekonvalescence, mmj diky pro... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí