Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Zamrzlé rameno artroskopická operace - Rameno - operace přední luxace - Diskuze

Zamrzlé rameno artroskopická operace

Zamrzlé rameno artroskopická operace

klariska  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
jsem objednaná na Ask redres ramene diagnoza burzitida - nyní zamrzlé rameno. Léčím se s tímto už půl roku, 2 krát obstřik, 3 krát rázové vlny, protizánětlivé léky, bez efektu.Ze začátku jsem nemohla vůbec spát bolesti, nyní bolest skoro žádná, ale mám menší hybnost než na začátku. RTG kvůli omezené hybnosti jen částečný. POUZE ATRITIDNÍ ZMĚNY VE SKLIOUBENÍ, DLE ORTOPEDA V POŘÁDKU..Ruku dám pouze dolů za záda výš nelze - bolest , stále zcela nerozpažím a nevzpažím. Můj lékař vyčkával, rehabilitace cvičení žádné. Při poslední kontrole mne poslal do nemocnice k Ask redres. To už jsem se mezitím objednala sama k zákroku na jednodenní chirurgii.Potřebuji být co nejdříve v pořádku a chodit do práce.Pracovala jsem fyzicky, zvedala někdy i těžká břemena.
Mám jen obavy z následné rekonvalescence, pouští po zákroku ihned domů a jak zvládnu sama běžné věci, oblékání, hygienu...Mám žádanku ihned po operaci zahájit rehabilitaci, již jsem objednaná na domluvu.Zřejmě je ale myšleno až po 14ti dnech jakmile se zahojí jizvy?
Jak jste zvládali sami oblékání, uvařit atp., ruku budu mít zřejmě v závěsu? Za jak dlouho je možné nastoupit do zaměstnání?
Nejsem si jista zda je soukromé pracoviště dobrou volnou pokud by nastaly komplikace. Avšak výkon mám již domluvený a v nemocnici bych musela čekat déle.
Možná kdybych zahájila včas rehabilitace mohla bych rameno rozcvičit, ale to mi lékař není schopný říct. Je tedy operace správným rozhodnutím, zbaví mne zcela problému? Budu moci vykonávat fyzicky náročnější povolaní či mám zažádat o ID?
Děkuji za příspěvky.

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Lehovec mi pomohl rychle a kvalitne vyresit vlekly problem s ramenem, po vysetrenich a konzultaci hned nasledoval navrh operace, provedene p. doktorem na klinice Dr. Pirka. Rychla rekonvalescence, mmj diky pro... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí