Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti ramene a paže po artroskopii - Rameno - operace přední luxace - Diskuze

Bolesti ramene a paže po artroskopii

Bolesti ramene a paže po artroskopii

anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
V září minulého roku jsem upadla na pravou paži a následně při spánku jsem si vymkla rameno a na Bulovce mi ruku na pět týdnu dali do pevného krunýře,ale po odstranění jsem si vždy v noci ruku třikrát ,vymkla.Následovala artroskopická operace 7,2,2012 po odstranění ortézy a dvouch rehabilitacích ruka dost bolí nemohu se bez bolesti ani učesat,najíst nebo něco ukrojit.Na dvouch posledních kontrolách mi pan doktor z kloubu vytahl vodu.Prosím o radu trvá to uiž moc dlouho snad existuje nějaká pomoc.
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
PO opakovaném pádu na pravou paži jsem měla bolesti v horní polovině ruky a následně ve spánku jsem si vykloubila rameno.Na ortopedii rameno zafixovali na 5 týdnů. po sundání fixace jsem si ruku třikrát vykloubila a následovala artroskopická perace. Po operaci se mi zdá rameno vpořádku, ale přetrvává bolest v paži. Po několika rehabilitacích se mi trochu ulevilo,ale ruka při pohybu stále dost bolí.Operaci jsem podstoupila v únoru 2012.Děkuji za odpověď. Daniela

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á

Pan doktor Lehovec mi pomohl rychle a kvalitne vyresit vlekly problem s ramenem, po vysetrenich a konzultaci hned nasledoval navrh operace, provedene p. doktorem na klinice Dr. Pirka. Rychla rekonvalescence, mmj diky pro... Více 

Související indikace

Doktor ve Vašem okolí