Vhodná matrace při skolióze

Vhodná matrace při skolióze

mojzulka  |  návštěvník  |  Praha
Dobry den, muzete mi prosim poradit, jaky typ/ material/ tvrdost matrace je vhodny, pokud mam skoliozu (v bederni casti patere)? Mela jsem ji dost vyraznou v mladi, nosila jsem korzet od 13 do 17 let, dnes mam tedy pater castecne srovnanou, ale presto myslim, ze bych k tomu pri vyberu matrace mela prihlednout.
V kazdem spankovem centru mi poradili neco jineho, nekde tvrdi, ze bych mela mit spise mekci matraci a doporucili mi pametovou penu. Jinde naopak rikaji, ze pro skoliozu pametovou penu rozhodne ne, ze se prizpusobi me vade, namisto aby me rovnala, ze bych mela mit spise tvrdsi.
Je mi 29 let, (56kg, 156cm).
Predem dekuji.
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Ja mam take skoliozu a doporucuji urcite tuzsi matraci. Nejlepsi je studena nebo flexifoam pena. Lina pena na matraci byt muze, ale jen ve slabsi vrstve (3-4cm). Doporucuji napr. Amélii nebo Báru. Ja jsem kupovala ve spisladce.
barbora l.  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Mám podobný problém a sestavila jsem si dle doporučení tvrdší matraci na www.sestavtesimatraci.cz - jádro jsem si vybrala natura4a a lehací vrstva je kombinace latexu a koňských žíní (tuším, že je nazvána antibakteriální)
Robin  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
My jsme pro syna 18 let vybrali tužší matraci Spirit Superior Triumph a ten je nad míru spokojen, dobře nám poradili www.premiove-matrace.cz