Výhřez ploténky a silná bolest nohy

Výhřez ploténky a silná bolest nohy

markéta silovská
markéta silovská  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
Prosím o objasnění nálezu,je to nález starý 3 roky.Nyní od prosince 2013 šílené bolesti z bederní páteře do levé nohy od sedacího nervu až k nártu po vnitřní straně nohy.Dostávala jsem opiátové kapačky,i tak bolest pronikala.Nyní kontrolní MR čekám na výsledky,psychicky jsem z bolestí zcela na dně
Nález z roku 2010
závěr-akcentace hrudní kyfozy,nehomogenní změny signálu v obratli těl cel Th páteře nejspíše z části způsobené degenerativními změnami a zčásti hemangiomy,zúžení páteř kanálu lokalizované v úrovni široce mediodorsálně herniující ploténky L5/S1 a nevelkých dorsálních osteofytů lokalizovaných na přilehlých hranách korespondujících obratlových těl,foramina L5/S1 jsou bilat naznačeně zúžena,herniující ploténkové hmoty se dostávají do kontaktu s kořeny S1 bilat
TOTO je nález z roku 2010,nikdo z lékařů se mnou nález nekonzultoval.Je pravdou že mám problámy s páteří,ale před 7 lety jsem kromě výrůstků jiný nález neměla.Od prosince mám šílené bolesti vystřelující do levé nohy,noha bolí,brní a neposlouchá,dělá si co chce,aniž bych to ovlivnila.Mám deprese z bolestí,musím fungovat.Jsem silnější,už před 7 lety jsem slyšela ve Střešovicích musíte zhubnout.Jak po 5 dětech a hysterektomii??
Revmacentrum®  |  Basic member  |  Brno
  • 1230 odpovědí
  • 9 Likes
Zdravím,
doporučuji magnet a neurochirurgickou kontrolu co nejdříve.
prim. Moster, Revmacentrum