Keramické můstky nesené zubními implantáty - fotky

Blanka

Chtěla bych vyjádřit velký dík panu docentovi Romanu Šmuclerovi za perfektně odvedenou práci. Pan docent, jako jediný, vyřešil mé velké problémy se zuby. Měla jsem letité, zlomené a uvolněné metalokeramické můstky s extrémním nedostatkem kosti. Pan docent dokázal v této situaci zázrak - výsledkem jsou pevné, celokeramické můstky nesené 15 implantáty i s doplněním kosti.
Nikdy jsem se nesetkala s takovým přístupem lékaře - skvělého profesionála, který je rychlý, klidný, příjemný a hlavně velký sympaťák. Děkuji celému personálu kliniky Asklepion, prima sestřičkám, recepčním i ochotným pracovníkům ostrahy. Velký dík patří paní laborantce Janičce, která je velmi šikovná, citlivá, ví přesně, co tvoří. Ještě jednou, díky vám všem.

Zobrazit příspěvky15 Skrýt příspěvky15
jana

Dobrý den.Mohu se zeptat na cenu?mam stejný problem.

Adel

Můžu poprosit kontakt a odkud je

Zobrazit odpovědi 4
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Moc děkuji za slova uznání. A zaklepal jsem na dřevo, ať nám to funguje desítky let.

Reakce na doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Blanka

Určitě bude 😉
Držím palce, držte se!

Reakce na doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.
Markéta

Dobrý den, mohla bych poprosit o Váš názor na provedení mé augmentace a korunky? Po finálním nasazení jsem panu doktorovi řekla, že korunka je velká a vyboulená. Doktor mi odpověděl. Jinak to nejde, budete si muset zvyknout. Děkuji za Váš čas a názor. Přeji hezký den, Markéta Horáčková

Blanka

https://www.asklepion.cz/
Stomatologie 🙂

maminka

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda vám to prováděli v celkové anestezii. Mám podobný problém - málo kosti,můj lékař mi doporučil augmentaci. Prý je to dost náročné , mám obavu, zda to zvládnu s lokální anesteii.Děkuji.

Zobrazit odpověď
Blanka

V lokální anestezii. Trochu víc jsou nepříjemné právě ty vpichy s anestetikem. Pak už nic necítíte, jen "tupě" vnímáte úkony 😄.

Lucie

Celkový zákrok tedy cenově ? Možná by bylo třeba alespoň pro představu psát také kolik si hradí člověk sám , jelikož pojišťovny moc pomáhat soukromým klinikam nechtějí a lidem - i když třeba mají celoživotní problém se najíst vůbec - přijde mi to celkove tedy na dost měsíců práce výplň kosti atd dost individuální přístup též nebude zcela zdarma . Cca 120000 nebo více ? Přišlo by mi fér psát lidem pravdu . Když už tedy píšou lidé recenze děkuji

Zobrazit odpovědi 4
Blanka

Cenu jsem psala všem, kdo se zeptal, do sz. U každého to je ale jinak. Opravdu záleží na aktuálním stavu chrupu a nutnosti operativních výkonů. Lékař ji sdělí na základě vyhodnocení rentgenu při první konzultaci. U mě to bylo komplet cca 320 tis. (Zirkonová keramika, implantáty Jižní Korea).
Na jiných pracovištích v té době i 495 tis. V Asklepionu byla cena opravdu nejpříznivějších.

Reakce na Blanka
Lucie

Tak samozřejmě na základě rtg. Pouhým okem ošetřují lékaři jen na poliklinikach :) děkuji za odpověd , je tam tedy možnost platit postupně po zákrocích nebo předem ? Lidé chtějí mít přehled , protože ne každý třeba má hned tolik peněz na zubaře , i když se stane úraz , pojišťovny proplatí pouze zlomeček co si budem povídat . Jak dlouho to tedy trvalo můžete napsat cca půl roku ?

Reakce na Lucie
Blanka

Platíte vždy za jednotlivou návštěvu, částka se tak rozloží...u mne to byl rok. A také jsem měla štěstí, velkou část mi daroval můj 92 letý taťka ❤️.

Reakce na Blanka
Lucie

Také mě teď čeká zákrok a vím , ze to není vůbec lehký , člověk nechce šetřit na materiálu a práci odborníka také musí zaplatit logicky a málokterý lékař svolí prave k platbám postupně to si cením lékaře a skvělou domluvu předem . Děkuji za odpověď

Mjanickam

Můžu poprosit o cenu? Děkuji

Zobrazit odpověď
Blanka

Cena je uvedena výše. Příspěvek 30.5.2021

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Doktor ve Vašem okolí