Zhotovení náhrad po zavedení implantátů - MUDDr. Chyšková

Zhotovení náhrad po zavedení implantátů - MUDDr. Chyšková

Jaroslava

Po zavedení dvou implantátů v dolní čelisti panem docentem Šmuclerem navštěvuji paní doktorku Markétu Chyškovou, která mi zhotovuje horní náhradu plně snímací a dolní na dvou implantátech. Paní doktorce bych chtěla vyjádřit velký dík za lidský přístup, příjemné jednání, trpělivost a velkou profesionalitu. Paní doktorka mě při každé návštěvě srozumitelně vysvětlí, jaké úkony budou následovat. Dnes jsem byla na čtvrté návštěvě, kde probíhala zkouška náhrad, které výborně sedí. Za týden si přijdu " nové zuby " vyzvednout a uhradit.Jsem velmi spokojena.

Dne 23.11.18 jsem si byla u paní doktorky…

Jaroslava

Dne 23.11.18 jsem si byla u paní doktorky Chyškové pro hotové zubní náhrady - horní snímací, dolní - na dvou implantátech. Jsem nadmíru spokojená s celkovým výsledkem. Posuďte sami, přikládám foto. Kdyby mě snad ještě něco takového čekalo, nebo mou nejbližší rodinu, vždy bych doporučila dle vlastní zkušenosti : na zavedení implantátů pana docenta Šmuclera a zhotovení náhradních zubů paní doktorku Chyškovou. Lékaři s lidským přístupem, úsměvem ,vstřícností a kde víte, že pro Vás udělají maximum a to ve velmi příjemném prostředí.

Poděkování MUDDr. Markétě Chyškové. Jak…

Jaroslava

Poděkování MUDDr. Markétě Chyškové.
Jak jsem již v minulosti psala, dne 23.11.18 jsem odešla z Asklepionu Praha od paní doktorky Chyškové s " novými zuby - horní i dolní patro". Hned další pracovní den jsem nastupovala na operaci kýly a tudíž neměla možnost s paní doktorkou řešit případné drobnosti, které se objevují teprve při plném používání náhrad. Jakmile jsem byla po operaci už schopná, spojila jsem se s paní doktorkou a vysvětlila můj problém. Paní doktorka mě bez prodlení vzala, náhradu upravila a to vše na úkor svého už volného času. Jednoznačně z toho vyplývá, že paní doktorce na pacientech záleží a chce, aby u nich bylo co nejdříve vše v pořádku a používání náhrad, aby bylo bez problémů. Musím říci, že jsem se tak přirozeně s náhradami sžila, že mám pocit. jakoby byly moje odjakživa. Paní doktorce patří můj velký dík, za její profesionalitu, přístup a laskavost, kde nechybí ani úsměv.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Doktor ve Vašem okolí