Prvotřídní profesionál

Martin68710

Pan doktor je prvotřídní profesionál, za 20 minut byl zub venku i přes to, že byl dost komplikovaně rostlý. Měl jsem ukrutný strach z bolesti, ale vrtání zubu u mé zubařky bolelo víc než tento zákrok. Výborná byla i sálová sestra, která mě hodně psychicky podpořila, uklidnilamě a byla velmi milá. Všem moho ROZHODNĚ DOPORUČIT !!! Před panem doktorem smekám a kdybych měl jít trhat další osmičky, tak jedině k němu a tentokrát již bez strachu.

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Dobrý den,
velmi děkuji za takto pozitivní hodnocení! Myslím, že takovouto dobrou zkušenost s trháním zubu Vám může většina lidí závidět. Čeká Vás ještě nějaká osmička na vytrhnutí?

Zobrazit odpověď
Martin68710

mám ještě tři takto "kvalitně" usazené osmičky, ale zatím nebolí a nejsou prořezané. Každopádně pokud by zlobily, vím kam jít :-) Dnes jsem Vás doporučil mé dobré známé, kterou taky čeká ještě do Vánoc trhání osmičky a měla velký strach. V brzké době se objedná na Vaší klinice a byla skutečně ráda za tuto mou výbornou zkušenost. Ještě jednou děkuji za profesionální zkušenost a těším se na viděnou při vytahování stehů.

Hodnocení lékaře

MUDr. Slíva František MD, DDS
MUDr. Slíva František MD, DDS
Stomatologie, Zlín
Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Doktor ve Vašem okolí