Vedlejší účinky femto lasik

Tom

Dobrý den,
skoro dva měsíce po Femto Lasik a šílené problémy. Prvních 5 dní po operaci super videní. Poté nastaly problémy a momentálně jsem kvůli syndromu suchého oka získané operací na neschopence ( umělé slzy a masti se hned vypaří nepomáhají ani plugy, šílené bolesti. Paprsky světel nejen ve tmě. Celkově zhoršené vidění ve tmě další bonus. Navíc je vidění velmi nepravidelné hlavně v interiéru.
Asi se toto stane jednomu ze 100 nebo 1000 lidí a je to nenávratné, ale prosím opravdu si předem rozmyslete zda je tato "kosmetická" úprava zraku tak nutná a případně by stála za takové obtíže.

Zobrazit příspěvky6 Skrýt příspěvky6
Milena

Bohužel, mám stejnou zkušenost. Čtyři roky po laserové operaci mě trápí Vámi přesně popsané nevratné problémy, které mě dohnaly na psychiatrii a k braní antidepresiv.

Zobrazit odpovědi 2
Tom

Dobrý den, kdy a kde vám to dělali?

Reakce na Tom
Lucie

Tome, napište uživatelce soukromou zprávu - lze to jednoduchým klikem pod jejím profilovým obrázkem. 

Bohužel negativní hodnocení jsou právně hrozně těžce uchopitelná a musíme dodržovat pravidla a zákony :-(. Vždycky je lepší si vybírat doktory, kteří mají status transparentního lékaře, Ti souhlasí i s negativními hodnoceními. U ostatních však jména můžeme publikovat pouze s iniciály. Protože chápeme, že jsou to informace pro Vás důležité, tak si tohle všechno můžete sdělovat přes "soukromé zprávy", které jsou jenom mezi Vámi uživateli...

Moc děkuju za pochopení :-)
Lucka

novosadk

Dobry den, ja mel uplne stejne problemy. Jsem po laserove operaci cca 8let a muzu rict, ze uz jsem si zvyknul. Ale NIKDY bych na neco takoveho nesel, pokud by mi nekdo alespon castecne nastinil mozna rizika. Do dneska mam problemy, ale po tech 6ti letech jsem to prestal tak nejak resit. Navic uz mam stejne znovu bryle...

Zobrazit odpověď
Tom

tak těžký syndrom suchého oka mi ani nikdo už nevěří, navíc vše drahé nehrazené pojišťovnou... plugy na 2-3 měsíce 1600kč. Já do toho šel po hlavě, protože všichni to měli dobré co jsem slyšel..

Michaela

Tome, můžete mi říct, zda jste o rizicích věděl předem? Já osobně mám laserovou operaci za sebou, a jsem velmi spokojená - mám za sebou 6 let bez brýlí a dokážu si představit to zklamání z neúspěchu a navím ty obtíže.

Jak to řeší - klinika, operatér? Jak píšete rizika jsou vždy a to u každé operace - ale velmi mě zajímá reakce a řešení ze strany operatéra a kliniky. Děkuji, Míša

Recenze lékaře

Doktor ve Vašem okolí