Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolesti ramene po magnetoterapii - Magnetoterapie - Diskuze

Bolesti ramene po magnetoterapii

Bolesti ramene po magnetoterapii

Zuzana  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Dobrý den, mám problémy s pohmožděnými rameními vazy. Proto mi lékař předepsal rehabilitaci pomocí magnetoterapie, ale po procedůře a dlouho po ní mě trápí velká bolet ramene, ale toho druhého, toho zdravého.
Už mám za sebou pátou procedůru a bolest se jen zvyšuji už nemůžu po procedůře ani pohnout tím zdravým ramenem.
Prosím nevíte, co by mohlo být špatně? Nemůže mít megnetoterapie nějaké negativní účinky?
Petr Capoušek  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
Magnetoterapie nemá žádné vedlejší, nebo negativní účinky.NAOPAK. To co cítíte je reakce poškozených tkání na počínající změny, které pulzní magnetické pole vyvolá a svědčí o pozitivním účinku. Potíž je, že máte asi od lékaře napsané pouze málo aplikací...10 ??? To je opravdu hodně málo na skutečné řešení Vašich potíží. Pokud chcete informace můžete mě kontaktovat 
Krásný den
Petr Capoušek-medicínský poradce
Liberec

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí