Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Magnetoterapie a bolesti hlavy - Magnetoterapie - Diskuze

Magnetoterapie a bolesti hlavy

Magnetoterapie a bolesti hlavy

Bobina  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, dnes jsem byla po druhé na magnetoterapi. Mám vyhřezlou ploténku 9mm, která způsobuje bolest levé spodní končetiny. Včera, ale i dnes cítím neznámou bolest dolní části hlavy, která se číří od krku nahoru k hlavě. Jak dlouho může tato bolest působit? Mám léčbu ukončit? Bolest je velmi nepříjemná a protože jsem pracující snižuje to moji pozornost v zaměstnání. Děkuji za odpověď Drábková
anonym  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý večer,
po zahájení léčby magnetoterapií může přechodně dojít ke zhoršení stavu, ale pokud je pro Vás bolest hlavy nepříjemná, omezuje Vás v práci, zkuste se s lékařem, kterým Vám magnetoterapii předepsal, domluvit na úpravě léčby, buď změně v rámci magnetoterapie (aplikátor, program, ...) nebo záměnou za jinou proceduru. Krásný večer, MUDr. K. Šochová.
  • 7 odpovědí
Dobrý večer,
po zahájení léčby magnetoterapií může přechodně dojít ke zhoršení stavu, ale pokud je pro Vás bolest hlavy nepříjemná, omezuje Vás v práci, zkuste se s lékařem, který Vám magnetoterapii předepsal,nebo fyzioterapeutem rehabilitace domluvit na úpravě léčby, buď změně v rámci magnetoterapie (jiný aplikátor,jiný program,frekvence, čas ...) nebo záměnou za jinou proceduru. Krásný večer, MUDr. Kateřina Šochová,
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
anonym  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
je poměrně nepravděpodobné, že by magnetoterapie aplikovaná na oblast bederní páteře (jak předpokládám podle bolesti vystřelující do DK) způsobila bolest hlavy. Pokud by přetrvávala déle než týden, doporučoval bych Vám konzultaci s lékařem a eventuelně vyzkoušet změnu aplikátoru či programu, jak již psala Dr.Šochová ve svém příspěvku. Dobrou zprávou je, že pokud by se skutečně jednalo o tzv. lázeňský efekt, tedy přechodné zhoršení obtíží na počátku léčby, je to podle mé zkušenosti signál dobré citlivosti na magnetoterapii, která Vám následně pomůže zbavit se zdravotních potíží. S přáním brzkého uzdravení MUDr.V.Cikánek, RENAISSANCE magnetoterapie
Petr Capoušek  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den paní Drábková.Čtu Váš příspěvek-dotaz. Jsem medicínský poradce - specializace NPMGT a mé jméno je Petr Capoušek. Rád Vám poskytnu individuální konzultaci ohledně Vaší Dg - vyhřezlá ploténka.
S úctou
Petr Capoušek
Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o.  |  Basic member  |  Dobřichovice
  • 29 odpovědí
Dobrý den, může se jednat o reakci na magnetoterapii, ale potíže mohou mít i příčinu v oblasti C páteře, hlavových kloubů či žeber. Porucha funkce bederní páteře se může projevovat i na vzdálenějších místech. Nepíšete, zda současně probíhá fyzioterapeutická léčba, která by byla vhodná.
S pozdravem Mgr.Renata Léblová, fyzioterapeut

Reakce na Centrum komplexní péče Dobřichovice s.r.o.

Petr Capoušek  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Z dovolením doplním Váš příspěvek paní Renato.Může se jednat o reakci poškozených tkání, které právě pulzní magnetické pole vyvolá-a svědčí o efektu pulzní magnetoterapie. Může jít o tzv. "lázeňský efekt". Tyto reakce jsou přechodné. Samozřejmě je potřeba zvolit správnou frekvenci,intenzitu i rozmítání frekvenci.Zpočátku nižší-analgetické frekvence s nižší intenzitou-po ústupu bolesti upravit léčebný program. Je potřeba aplikovat dlouhodobě,aby byl léčebný efekt.
Petr Capoušek
Dr. Čižmár  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 4 odpovědí
Vaše bolesti môže spôsobovať i sekundárny pokles krvného tlaku pri vazodilatačnom účinku MT.

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí