Boulička na zápěstí - léčba magnetoterapií?

Boulička na zápěstí - léčba magnetoterapií?

anonym  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den už od porodu se mi udělala boulička na kosti na zápěstí v začátku to dost bolelo postupem času to trochu odeznělo,ale stále mě to trápí.Dávám si to do souvislosti s kanylou,protože v místě byl vpich....rodila jsem totiž císařem.A od druhého dne jsem si toho všimla.Nyní už to je přes rok.Byla jsem jednou na ortopedii...dr.říkal že to je rosol...umrtvil odsáli mi to stříkačkou dal mi tam ještě kortikoidy a ještě nějakou látku...to si už nevybavím..ale nepomohl mi...nepodařilo se to moc jak říkal.Tento týden jsem byla s rukou na chirurgii...zajímalo mě co jiného s tím dělat a hlavně jsem chtěla rentgen,aby byla jistota.Rentgen potvrdil rosol... na kosti beze změny v pořádku.Bylo mi navrženo nechat to odstranit chirurgicky tedy řezem...že tam budou jen dva...tři stehy.Ráno nastoupím uspí mě na 10.min.vyndají a po poledni že půjdu domů.Pár jiných operací mám už za sebou...posera nejsem,ale mám doma skoro 14.měsíční živé dítě které potřebuje neustavičnou péči.....tak je to představa děsná!A min.10.dní po dobu stehů ruku nenamáhat...to nevím,jak bych to měla dokázat.Kamarádka mi dnes poslala tento odkaz a tak se tedy ptám je možné,aby mi magnety pomohly v tomto případě?Děkuji za Vaši odpověď zdraví Lucie Bílková :-)

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí