Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Magnetoterapie při warfarinizaci - Magnetoterapie - Diskuze

Magnetoterapie při warfarinizaci

Magnetoterapie při warfarinizaci

gold.k
gold.k  |  návštěvník  |  Praha
1)Před 2 lety bez zjevné pčičinny jsem trpěl lehkou trombózou lýtka,po ukončení užívání Warfarinu asi po jednom měsíci se příhoda zopakovala do lýtka druhé nohy.Od té doby jsem na Lawarinu.Potože trpím v 50 již artrózou usiloval jsem u lékaře o magnetoterapii,ale nebylo mi vyhověno,s tím že to není z výše uvedeného léčení vhodné.Prosím o Váš názor.
2)Vím,že existují léky,které takřka konstantně umí udržet naředěnou krev.Za jakých podmínek je možné od ZP toto dostat na lék.předpis?Mám výkyvy od 2 do 10.
Dr. Čižmár  |  návštěvník  |  Banska Bystrica
  • 4 odpovědí
Podľa najnovších výskumov a publikovaných záverov je zrejmé a klinicky potvrdené, že užívanie Warfarinu, Anopyrinu, Lawarinu či iných antikoagulancií nie je kontraindikované s aplikáciou pulznej MGT. Čo sa týka medikamentóznej úpravy hematokritu, neexistuje konštantne účinný liek. Pravidelné aplikovanie MGT Vám to ale pomôže stabilizovať bez vedľajších účinkov, čo pri farmakoterapii nie je možné zaručiť. Odpotúčam Biomag Monai FS.

S prianím zlepšenia zdravotného stavu,
Dr. Čižmár

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí