Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Magnetoterapie po TEP kyčel.kloubu - Magnetoterapie - Diskuze

Magnetoterapie po TEP kyčel.kloubu

Magnetoterapie po TEP kyčel.kloubu

Jana  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 3 odpovědí
Jsem 3 měsíce po operaci ( 6.3.2012) kyčelního kloubu - necementovaná náhrada. Bezprostředně po operaci jsem byla v rhb zařízení, kde kromě jiného mi naordinovali proceduru magnetoterapii, kterou jsem absolvovala za pobyt asi 23x vždy po 20 minutách. Nyní budu pokračovat v rhb léčbě, která se sestává ze cvičení a magnetoterapie - naordinováno 12 návštěv za sebou. Nevím zda po tak krátkém čase, kdy jsem 24.dubna ukončila pobyt v rhb zařízení, je vhodné opět dávat na kyčel magnety?? Prabdou je, že po 7 týdnech po operaci jsem nohu již mohla naplno zatěžovat (chůze bez fr.holí), bolesti mám mírné (občas větší, ale dá se to vydržet). Poraďte mi prosím, zda mám tuto magnetoterapii nyní odříct, bojím se, že by mi mohla po tak krátké opakované době i ublížit. Děkuji za odpověď. Jana
Petr Capoušek  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Pulzní nízkofrekvenční magnetoterapie je je velice účinná léčebná metoda, která se na rozdíl od medikamentózní léčby nedá předávkovat. Pokud nebrání kontraindikace, např. kardiostimulátor,krvácivé stavy,těhotenství-do 4 měsíce, tak se není čeho bát-naopak. MGT se nedá předávkovat. Nejlépe měsíc každodenní aplikace a týden bez aplikací a v tomto rytmu ......... .

Petr Capoušek-medicínský poradce

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí