Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Magnetoterapie v těhotenství - Magnetoterapie - Diskuze

Magnetoterapie v těhotenství

Magnetoterapie v těhotenství

sisy555  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
Dobrý den,
chtěla sem se zeptat,jak moc je nebezpečná magnetoterapie na počátku těhotenství.Jestli dojde k potratu plodu nebo jestli mě nebo plodu hrozí větší nebezpečí.Předem moc děkuji.
anonym  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,snažíme se s přítelem o miminko,ale dnes jsem byla na první magnetoterapii.Nevim,jestli jsem těhotná na test je jestě brzy.Prosim o radu jestli mám radši magnetoterapii ukončit.Děkuji
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
magnetoterapie se nesmí provádět v těhoteství. Těhotenství patří mezi absolutní kontraindikace, což znamená, že nelze provádět terapii za žádných okolností. Riskujete tím zdraví miminka.

S rehabilitačním oddělením se můžete dohodnout na odložení magnetoterapie na dobu po případném negativním těhotenském testu. Nicméně pokud se v následujícím cyklu bude opět snažit o miminko, situace se bude opakovat. Volila bych tedy pro Vás jinou formu rehabilitace.

Přeji mhoho zdaru, Mgr. Iva Bílková
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Petr Capoušek  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 8 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,
TĚHOTENSTVÍ NENÍ ABSOLUTNÍ KONTRAINDIKACE!!!!! V prvních 4 měsících se magnetoterapie nedoporučuje.Po ukončení 4 měsíce těhotenství, lze aplikovat bez omezení.
Pro případné info mě můžete kontaktovat.
Petr Capoušek
medicínský poradce NPMP
FYZIOklinika s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 297 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
diskutuje se nad tím, zda mobilní telefony mají vliv a v jakém rozsahu na funkci mozku dospělého člověka. Magnetoterapie má vyšší výkon a zde není polemika nad vývojem plodu?
Jako matka bych neriskovala zdraví svého dítěte ani v dalších trimestrech. Omlouvám se, pokud se někomu bude zdát můj názor silný. Nicméně ve zdravotnictví se dělají běžně zákroky, které by se daly řešit mnohem šetrnějším způsobem pro klienta/pacienta.
Máte právo na zdraví.

Přeji příjemný víkend, Mgr. Iva Bílková
XXXXXXXXXXXXXXXXXXX
Evik  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, na bolesti drobných kloubů na rukou mi byla předepsána rehabilitace magnetoterapií. Plánování miminka jsme tedy raději odložili až po ukončení rehabilitace, i když pan doktor se na mě díval jako na blázna, že to není potřeba. Zajímalo by mě, jestli po skončení je potřeba měsíc, dva počkat nebo je možné začít hned? Konkrétně mně končí magnetoterapie 12tý den cyklu, tak jestli je lepší počkat? A jaký by to mělo dopad na případné těhotenství? Jestli hrozí poškození plodu nebo jen "samovolný potrat"? Předem moc děkuji za odpověď. Trnečková

Související recenze a zkušenosti

zdeňka 13.5.2013
Spokojený/á

Dobrý den, pan doktor Brom vyléčil mému synovi perthesovu chorobu (zánět kyčelního kloubu) bez operace. Velmi si ho vážím jako lékaře, moc nám pomohl. V léčebně Luže - Košumberk jsem se synem strávila 8 měsíců, ale za ... Více 

Doktor ve Vašem okolí