Kvalitní lymfodrenáž si lze pořídit i domů

Lymfatický systém je velmi podstatný pro naše zdraví, obecný pohled na jeho důležitost v posledních letech narůstá zejména v odborných kruzích. Nelze se tedy divit zvýšenému zájmu o lymfatické masáže, zejména když k tomu připočítáme rapidní nárůst zájmu kosmetických salonů. Jejich zákaznice se na ně obracejí čím dál více s přímou potřebou podpory činnosti lymfatického systému. Bez toho nelze efektivně hubnout a bojovat s celulitidou, lymfodrenáž dlouhodobě pomáhá řešit také další kosmetické problémy, například akné.

Odborně provedená lymfodrenáž je velmi drahá a časově náročná, pokud by však někdo chtěl pravidelnou dlouhodobou péči v pohodlí svého domova, může použít některé lymfodrenážní přístroje. Je ovšem potřeba vybrat kvalitní varianty vycházející ze zdravotnického prostředí. Při použití takových přístrojů by však měly být dodrženy zásady bezpečné lymfodrenáže, zejména uvolnění lymfatických uzlin. Zodpovědný prodejce kvalitních certifikovaných přístrojů vždy své zákazníky poučí a zaškolí, aby je uchránil před zdravotními komplikacemi v důsledku nesprávně prováděné přístrojové lymfodrenáže. Lymfodrenáž vám pomůže od otoků a bolestí nohou, zbaví vás pocitů únavy po náročném dni, či po jakékoli fyzické námaze, podpoří formování postavy a pomůže od celulitidy.

Přístrojová lymfodrenáž Lympha Press a Ballancer

Lymfodrenáž Lympha Press / Ballancer je technologicky nejvyspělejší zařízení svého druhu, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenáže. Je to ideální nástroj pro podporu činnosti lymfatického systému. Jedná se o profesionální přístroje, ale vzhledem k automatickému průběhu masáže jde také o ideální procedury pro domácí použití a to zejména díky jednoduchému intuitivnímu ovládání, zaručeným výsledkům a rozumné ceně.

Pro použití doma doporučujeme jednu z našich tří řad:

Sada BASIC
Lympha Press Wave + aplikátor Comfy Leg Sleeve (1 noha / 12 komor)

sada basic Sada BASIC je základní lymfodrenážní sadou určenou pro domácí použití. Skládá se z lymfodrenážního přístroje Lympha Press Wave a aplikátoru Comfy Leg Sleeve. Aplikátor Comfy Leg Sleeve je určen k ošetření vždy jedné dolní končetiny, je tedy nutné aplikovat proceduru nejdříve na jednu a následně na druhou nohu. Comfy Leg Sleeve je vybaven 12 vzduchovými komorami, aby se dokonale přizpůsobil ošetřované končetině. Sada BASIC je určena pro všechny, kteří chtějí využívat domácí lymfodrenáže za opravdu výhodnou cenu a řešit tak problém např. s otékáním nohou, či těžkých nohou z práce. Cena se pohybuje od 1.410,- Kč měsíčně.

Sada BASIC 24
Lympha Press Wave + aplikátor nohavice 24 komor

sada basic24 Sada BASIC 24 je již vyšší řadou domácích lymfodrenážních systémů. Nabízí zařízení Lympha Press Wave a plně profesionální aplikátor Lympha Pants s 24 vzájemně se překrývajícími vzduchovými komorami, které zajistí ošetření kompletní dolní části těla, od konečků prstů po břicho. Sada BASIC 24 je určena pro všechny ty, kteří si chtějí v pohodlí domova užít kompletní lymfodrenáž dolní a střední části těla.
Cena se pohybuje od 2.239,- Kč měsíčně.

Sada KOMPLET 24
Ballancer 505 + aplikátor nohavice 24 komor

sada komplet24 Sada  KOMPLET 24  se skládá z nejmodernějšího plně profesionálního přístroje Ballancer 505 (regenerační a estetická varianta přístroje Lympha Press) a aplikátorů Ballancer Pro pants s 24 vzájemně se překrývajícími vzduchovými komorami, které zajistí ošetření kompletní dolní části těla, od konečků prstů po břicho. Lymfodrenáž celé spodní části těla má nejvýraznější efekt na celkový lymfatický systém a proto je i nejpoužívanější, a to jak v estetice, tak ve sportu, či zdravotnictví.
Cena se pohybuje od 3.331,- Kč měsíčně.

Více informací najdete na www.beauty-systems.cz nebo zde: http://www.beauty-systems.cz/poradenstvi/wellness-doma/

Publikováno: 1.11.2013

Doktor ve Vašem okolí