Lymfodrenážní přístroj Ballancer – univerzální regenerační procedura

Lymfodrenážní přístroj Ballancer je špičkové zařízení, provádějící na základě tlakové terapie účinné lymfodrenážní masáže. Je určený především pro profesionální použití v estetických a kosmetických salonech, wellness a fitness centrech, či specializovaných studiích zabývajících se odstraňováním celulitidy, formováním postavy, regenerací a rekonvalescencí.  Systém Ballancer je jedním z nejkvalitnějších a nejprodávanějších lymfodrenážních zařízení svého druhu na světovém trhu. V průběhu čtyř desítek let se těchto přístrojů prodalo tisíce kusů. Ballancer dokáže velmi realisticky simulovat klasickou manuální lymfatickou masáž i kondiční sportovní masáž, zároveň umí před samotnou masáží uvolňovat lymfatické uzliny v tříslech (nohavice) a v podpaží (bunda).

Lymfodrenáž Ballancer  nabízí celou řadu funkcí a programovatelných položek, které lze nastavovat jak na přístroji, tak pomocí připojeného počítače. Vše je jednoduché a intuitivní. Co se samotného provozu týče, tak mimo jiné i vzhledem k velmi nízké spotřebě energie (cca 170 W), je Ballancer zařízení, které patří díky rychlé ekonomické návratnosti k vynikajícím investicím. Zákazníkem a uživatelem této procedury mohou být muži i ženy všech věkových kategorií, vzhledem k univerzálnosti účinků této procedury (lymfodrenáž, regenerační a rekondiční masáž, hubnutí a odstraňování celulitidy, detoxikace těla a mimo jiné také relaxační účinky).

Ballancer505 06 A v čem je Ballancer lepší než jiné výrobky na trhu?

V první řadě má 24 komor v nohavicích i v bundě, všechny komory jsou skutečně nezávislé a vzájemně se šupinovitě překrývají. Jedinečný systém ovládání dokáže obsluhovat několik komor najednou. v témže okamžiku tlakuje i odsává různé komory, což je další unikum lymfodrenážního přístroje Ballancer. To je umožněno nepřetržitým a zcela přesným měřením aktuálního tlaku v každé komoře zvlášť, takže přístroj přesně ví, jaký tlak v které komoře právě je a podle toho reaguje a řídí proceduru. Všechny komory jsou vyrobeny z elastického materiálu pro dokonalé obepnutí masírovaných partií, což zajišťuje kompletní masáž od plosek nohou a nártů až po horní končetiny. Lékaři specializovaní na lymfatický systém nejvíce oceňují hlavně to, že přístroj dokáže simulovat velmi přirozeně a plynule tlakovou vlnu.

Ballancer505 02 Ballancer také obsahuje unikátní program Pre-Therapy, který před každou masáží uvolňuje lymfatické uzliny v tříslech (nohavice) a v podpažních jamkách (bunda). Důležité je zapínání robustními zipy. Nedochází k únavě suchých zipů jako u většiny ostatních výrobků, přičemž tlakové komory jsou samozřejmě i pod zipy. Ballancer má jednoduché, komfortní ovládání a mezi jeho přednosti patří také spolehlivý provoz s minimem technických problémů (má minimální poruchovost). Obsluha má možnost jednoduchého ovládání pomocí PC, včetně správy kartotéky zákazníků (každý zákazník může mít uložen svůj individuální program).

Více o lymfodrenáži Ballancer najdete zde:
http://www.beauty-systems.cz/lymfodrenaz-ballancer/

Aktualizováno: 1.12.2013

Doktor ve Vašem okolí