Vacupress odstraní celulitidu a zformuje postavu

Mnoho žen se téměř celý život snaží bojovat s celulitidou či nesouměrnou postavou (hruškovitý typ postavy nebo uložené tukové polštáře). V boji s těmito zákeřnými problémy je ideální kombinovat všechny dostupné zbraně tak, aby byl výsledek co nejlepší.

Většina těchto zbraní je asi ženám, které se o tuto problematiku zajímají, dobře známá – např. úprava stravovacích návyků a jídelníčku, dodržování pitného režimu, omezení kouření, fyzická aktivita atd. Velmi účinnými prostředky pro odstranění či redukci celulitidy a pro zformování a zpevnění postavy jsou také vakupressní přístroje.

Na českém trhu je k dostání několik vakupressních přístrojů, určených pro profesionální použití v kosmetických salonech, masážních salonech, wellness studiích, fitness centrech, lázních, klinikách plastické chirurgie a provozovnách, které se věnují kosmetice těla. Novinkou na trhu je ryze český přístroj NIODÉ VAC III.

niode_osetreni

Ošetřením přístrojem NIODÉ VAC III.

Jedná se o vakuový masážní přístroj pracující na principu podtlakové masáže s kontinuálním či frekvenčním módem, který dosahuje vynikajících výsledků při odstraňování celulitidy, zpevnění pokožky a zeštíhlení problematických partií těla a formování postavy. Dále je velice účinný při detoxikaci organismu, vyhlazení a zpevnění pokožky po liposukci, lokálně zvyšuje metabolismus, což je základní předpoklad pro redukci podkožního tuku a působí preventivně při otékání a zavodnění nohou.

niode

přístroj NIODÉ VAC III.

Je třeba si uvědomit, že zanesení organismu balastními látkami a toxiny, celulitida i obtížné zmenšení objemu v určitých partiích těla mají většinou dvě společné základní příčiny. U tukových buněk dochází k jejich zvětšení a ke shlukům, které zabraňují řádnému prokrvení a lymfatické cirkulaci. Pokud se k tomuto problému přidruží i uvolnění podkožního vaziva, které společně se svaly zajišťuje lymfatický oběh, je kosmetický i zdravotní problém na světě.

Co je tedy potřeba pro nápravu?

Přístroj NIODE III. dokáže mechanicky oddělit tukové buňky ze shluků tak, aby se jejich přirozený metabolismus vrátil do normálu a zároveň výrazně zpevní podkožní vazivo. Ošetření je navíc podpořeno také použitím kvalitní kosmetiky. Vhodným ošetřením se dosáhne detoxikace organismu, velmi pevné, pružné a hladké pokožky a lokálního zvýšení metabolismu.

Základní principy ošetření přístrojem NIODÉ VAC III.

  • Ke zpevnění pokožky dochází působením vakuových rázů, tím se stimulují fibroblasty, buňky, které v pojivové tkáni vytvářejí kolagenová a elastenová vlákna. Tato vlákna zajišťují pevnost a elasticitu pokožky. Po ošetření je pokožka hladká, pevná a pružná.

  • Vakuovou masáží dochází ke zrychlení metabolismu vlivem silného prokrvení a tím se zpevňuje ochablé podkožní vazivo.

  • V místě ošetření dochází k velmi výraznému lokálnímu zvýšení metabolismu, který je nutný pro zmenšení objemu na ošetřovaných místech (pas, boky, hýždě, stehna, lýtka atd.).

  • niode-2z

    Ošetření přístrojem NIODÉ VAC III.

    Aplikací dochází k mechanickému oddělení tukových buněk (lipidů) z celulitických shluků a k prokrvení pokožky, tímto způsobem je odstraňována a redukována celulitida.

  • Masáží se aktivují lymfatické cesty, po oddělení celulitických buněk jsou z mezibuněčných prostor vyplavovány balastní a toxické látky a zplodiny vzniklé látkovou výměnou (zbytkové produkty látkové výměny) a tyto látky jsou lymfatickým systémem přeneseny do krevního řečiště a následně vyloučeny z těla. Tím dochází k detoxikaci organismu.

  • Zákrok přístrojem NIODÉ VAC III. je nebolestivý.

Přístroj NIODÉ VAC III. má s porovnatelnými konkurenčními přístroji na trhu vyšší výkon, atraktivní a moderní design a velice příznivou cenu. Více informací k přístroji a možnosti jeho vyzkoušení v rámci ukázkového ošetření získáte na tel. 606 929 010, 777 166 292 nebo na www.fitbody.cz

Autorem článku je FitBody, distributor přístroje NIODÉ VAC III.

Publikováno: 25.8.2008

Doktor ve Vašem okolí