Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cirkulární kaz na dětských zubech - Dětská stomatologie - Diskuze

Cirkulární kaz na dětských zubech

Cirkulární kaz na dětských zubech

Zuzka  |  návštěvník  |  Dubrovnik and Neretva
Dobry den,
memu sinu (3 roky)se pred nekolika mesici na prednich hornich zubech obevili male žlute fličky,naš stomatolok nam rekl,že se jedna o cirkularnim kazu mlečnych zubu a že se s tim neda nic delat,pouze pravidelne čistit zuby a vyvarovat se sladkeho.Techto rad jsme se pridržovali,ale i tak se kaz začal proširovat,ted je situace takova,že jsou zoubky skoro uplne vykažene.Zajima me jstli existuje nejaka možnost lečeni,nebo aspon nejaky preparat krome pasty na zuby se kterym by jsme ty zoubky ošetrovali,aby nedochazelo do zanetu dasni,nebo ješte do dalšiho zhoršeni.Budu vam velmi vdečna za radu!Dekuji Z.Svobodova
Jana  |  návštěvník  |  Karlovarský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den Prosím vás moje dcerka 5 leta má moc skažene zoubky a moc se bojíme ze jsem ani nevytlači zubaře v dnešní době se špatného scháni . Horní zoubky má jen kořen nevím co mám dělat hrozně se bojím nevi někdo co se dal stane ? Jinak dekuji Jana.

Související recenze a zkušenosti

Luboš a Andrea 19.7.2018
Spokojený/á

Paní zubařka Komárková je milá, empatická, trpělivá. Nikomu jinému bychom již naší 4-letou dceru, která trpí vrozenou vývojovou vadou zubů, nesvěřili. Díky péči 2-K Dentu a paní doktorky (spolu s dentální hygienistkou) m... Více 

1 Like  

Dětská stomatologie - Související videa

Doktor ve Vašem okolí