Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest zubu po odstranění kořene - Endodoncie - Diskuze

Bolest zubu po odstranění kořene

Bolest zubu po odstranění kořene

monina24  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den,asi pred pul rokem mi nasli kaz,dostala jsem bilou vypln,za 14 dni me vsak zacaly bolesti,s kteryma jsem chodila asi co 14 dni,nejdrive mi to porat brousili,ze je to moc vysoko asi po treti navsteve jsem toho mela dost a chtela aby s tim neco delali. Zub mi otevrely a daly novou vypln,to vsak nepomohlo,takze ho znovu vyplnily,dostala jsem provizorni vypln,pak mi neco delaly s korenama,ani nevim presne jestli je teda odstarnily,pan zubar mi na to moc nerekl,jen to,ze zub uz bude v poradku a znovu zaplomboval.Tet uz je to mnohem lepsi,kdyz kousu tak uz to neboli,kazdopadne ho porat citim,hlavne vece,uz jsou to skoro tri tydny a mam toho dost,je mozne,ze zub po odstarneni korenu jeste boli nebo je cytlivi? Dekuji za kazdou odpoved.
monina24  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Koukam ze jsem napsala uplnej nesmysl,samozrejme jsem myslela po odstraneni nervu :/
Mediestetik, skupina klinik - STOMATOLOGIE  |  Basic member  |  Praha, Teplice
  • 114 odpovědí
  • 12 Likes
Dobrý den,
po takovéto dlouhé době a při odstranění nervu je citlivost zvláštní. Mohlo dojít například k opomenutí kanálku s nervem, což může dělat tuto neplechu. Výhodou při takovýchto zákrocích je použití operačního mikroskopu, díky kterému je možno vizualně revidovat prostor počas ošetřování. Nezbytná je taktéž RTG diagnostika. V případě zájmu se můžete svěřit do naší péče, veškerou touto technikou u nás na klinice disponujeme.
S pozdravem MUDr. Vadym Sherman - Klinika Mediestetik, Senovážné náměstí 23, Praha 1. XXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXXXXXX - XXXXXXXXXXX
Michaela  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den potrebuju poradit. Mela jsem zanet spodniho zubu delali mi resekci serezani hrotu korene. Uz je to pul roku co to mam za sebou. Dneska me to dasno hrozne bolelo jak jedna velka modrina. Myslite ze to bude treba jen nafoukany? Zarudle to nemam. Prosim napiste mi na mejl Michaela10.9@seznam.cz dekuji za odpoved

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí