Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Čištění kanálků a výplň - cena - Endodoncie - Diskuze

Čištění kanálků a výplň - cena

Čištění kanálků a výplň - cena

rumour  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den,

chtěla bych se zeptat, na kolik přibližně vyjde vyčištění kanálků u stoličky, jejich vyplnění a vložení čepu.
Dnes jsem byla totiž u zubařky, kde jsem zaplatila za vyčištění 3 zubních kanálků cca 3000,- Kč a příště po mě bude chtít cca 5000,- za jejich vyplnění a vložení čepu + asi 6500,- Kč za korunku - nevím jestli nejsem ze staré školy, ale zdá se mi přehnané zaplatit skoro celý můj plat za záchranu jednoho zubu.
Jsou tedy ty ceny běžné?

Moc děkuji

Lenka Z.
Zubní klinika Dentyl  |  Basic member  |  Praha
  • 3 odpovědí
Vazena pani Lenko Z,
Uvadite pomerne obvykle privatni ceny.K vysvetleni snad jen: dobre osetreni zubnich kanalku je velice narocne a to jak technicky tak materialove. Preji hodne stesti. Tym Dentyl
Symona  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Taky mě tato otázka zajímala, protože jsem se dostala k zubaří, který mi sdělil, že zub otevře, vyčistí 1000Kč a v lednu otevře a zaplní kanálky za 2000Kč a korunka 8000Kč a dalších 8 kazů(čemuž nevěřím )chodím parvidelně k dentální hygieničce, zub 1000Kč.A top vče chce udělt v lednu.Podotýkám, že se o zuby celých svých 41 let pečlivě starám a až do r. 2006, kdy jsem podstoupila kompletní onkologickou léčbu jsem se zubama problémy neměla.používám nitě, mezizubní kartáčky a solo kartáčky, kvalitní zubní pasty a cjhodím k zubaří každých 6měsíců, dle potřeby i častěji.
Jako částečný inval.důchodce díky onkol.nemoci, kterou jsem si fakt nezavinila sama mi připadá dost šílené, abych na vše jen doplácela a na zuby, které mám geneticky ,,krásné a zdravé" po této nemoci platila, jak oslíčku otřes se.Takže by mě fakt zajímalo, kde mám vzít 19000Kč na zuby během 1měsíce.když jsem byla zdravá pracovala sjem od rána do večera apaltila tak vydoké zdrav. pojištění, že někdo nemá tolik ani na měsíc.na co mi to tedy bylo??Na h.....
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den,

pro stanovení přesného cenového plánu je nutná osobní konzultace s naším zkušeným stomatologem, kde zhodnotí stav chrupu a dle toho doporučí ošetření a informuje Vás o cenách. Cena za vstupní konzultace činí 950,-Kč, dále pro Vaši představu se cena za vyčištění kanálků na naší klinice pohybuje za 4800,- Kč, cena za 1 výplň činí cca 1600,- Kč, vyhotovení jednoho RTG pak 350,- Kč, cena za 1 čep činí 3800,- Kč a cena korunky se pohybuje dle typu od 6500,- Kč. Je nutné zohlednit veškeré aspekty tohoto ošetření, které opravdu není z nejjednodušších a dle toho se pohybují i ceny. Důležité je, abyste za své peníze měla kvalitně odvedenou práci a byla se svým chrupem spokojená. V případě Vašeho zájmu Vás velmi rádi přivítáme na naší klinice, vstupní konzultace s našimi špičkovými stomatology jsme schopni zajistit v horizontu týdne.

S přáním hezkého dne za Kliniku GHC

Markéta Koňaříková
Client Care Manager
Klinika GHC
Krakovská 8
110 00 Praha 1
Tel: XXXXXXXXXXX,8
XXXXXXXXXXXXXXXXX
XXXXXXXXXX
Pavla  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, existují i lékaři, kteří si za vyčištění a výplň kanálků účtují 400,- Kč. Z vlastní zkušenosti, jižní Čechy, okr. Prachatice.
jt  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
tyto ceny jsou velmi nehorázné .. jako obyčejný občan vydelavajicí 12 čistého s dvěma detmi nemůžu dát půl platu na jeden zub !! A to by si měli i zubaři uvědomit .. at je to zakrok sebe víc náročný sumy jsou to velmi vysoké a nemorální ..
Irýsek  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Já jsem byla včera na čištění kanálků a paní doktorka mi dala i výpln a kanálky ošetřila,já za tyto výkony nikdy neplatím.

Reakce na Irýsek

Mata  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Tak to jste na tom dobře. U mě čištění kanálků, zaléčení a korunka cca za 15 000,-. Vše pod mikroskopem, tak snad to pak dlouho vydrží. :O)
Papája  |  návštěvník  |  Jihočeský kraj
  • 1 odpovědí
A kteří?
ramgad  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,

mám jít na vyčištění kanálků u stoličky a nevím, zda zvolit normální vyčištění zubu u svojí velmi dobré dr.cca 2500kč nebo mikroskopicky, kde 1 kanálek je za 1500-2000kč. Takže zub buď za 2500kč nebo cca za 8000kč, když tam budu mít 4 kanálky.

Mockrát Vám děkuji za odpověď.
S pozdravem Dáša
morous
morous  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Osobně moje zubařka účtuje za 1 kanálek cca 500 Kč, takže vyčištění 3 kanálků vyjde na 1500,- Cena korunku je potom podle materiálu.
kacka3000  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
dobry den muzeme mi nekdo poradit byla jsem na osetreni zubu lekarka mi rekla ze za vypln jednoho kanalku chce 700kc muze mi nekdo poradit zda je najaka vypln co hradi pojistovna jsem na materske dovolene a bohuzel na to nemam dekuji za odpoved
Eleonora  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Pěkné odpoledne, chci se zeptat, zda je v ceně endodoncie (dejme tomu, že má lékař v ceníku napsáno endodoncie - 800,- Kč) zahrnuto i případné použití dezinfekčních vložek do zubu, plnění kořenových kanálků a uzavření zubu (plomba)? Děkuji za odpověď!
STOMAT  |  Basic member  |  Praha
  • 21 odpovědí
Dobrý den, v naší společnosti je cena za jeden kanálek 800 Kč při dvou a více kanálků 600 Kč.
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
V ceně jsou "dezinfekční vložky" a provizorní výplně. Definitivní výplně, ani korunky v ceně nejsou.
S pozdravem Dr. Ciboch M. za Stomat spol.sr.o. (XXXXXXXXXXXXX)

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí