Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Levnější varianta fazet - Keramické fazety - Diskuze

Levnější varianta fazet

Levnější varianta fazet

Pavlína  |  návštěvník  |  Liberecký kraj
  • 1 odpovědí
"Dobrý den,dočetla jsem se o keramických fazetách.Jelikož mám dost ošklivé zuby,tak toto by semi líbilo.Cenově je to pro mne dražší,existuje něco podobného a levnějšího.Jinak se zubaře nebojim,už jsem si vytrpěla se zubama dost.bylo by možné vás nějak navšívit a prokonzultovat?Děkuji za odpověd.Hrazené pojištovnou to asi není,že? P.F."
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Vážená p. Pavlína.
Děkujeme za Váš dotaz.
Naše pracoviště nemá smlouvu s pojišťovnou,
klient si vše hradí.
Jestli máte zájem o vstupní konzultaci ( 950 Kč), kde doktorka zhodnotí stav zubů a následně vypracuje terapeutický a cenový plán,
kontaktujte prosím, ordinaci MUDr. Král,
přez recepci kliniky GHC tel. XXXXXXXXXXXXXXX.
Budeme se těšit na Vaši návštěvu.
S pozdravem,
Stomatologie Kliniky GHC
MUDr. Aleš Váňa  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Praha
  • 44 odpovědí
  • 4 Likes
Dobrý den,
> existují ještě kompozitní fasety. Cenově jsou mnohem přijatelnější, ale je samozřejmě nutná vstupní konzultace. Ne vždy je můžeme použít - jedná se však o velmi estetické řešení.
> Konzultace hrazena není a stojí na našem pracovišti 480 Kč.
> S pozdravem MUDr.Váňa Aleš
petra  |  návštěvník  |  Zlínský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,prosím moc o radu a Váš názor. Bydlíme na malém městečku, kde je jen jeden stomatolog.Byli jsme s manželem na prev.prohlídce-a manželovi bylo nabídnuto zhotovení můstku na horních zubech. Panem zubařem mu byly nabídnuty 3 varianty-a)celokovový můstek,b)můstek,kde by byly zuby bílé jen z vnější strany, c)celý můstek bílý (pryskyřice).Jedná se o obě horní strany-zbroušeny byly 4 a 8 a na nich by byl ukotven můstek.Bez rozmyšlení jsme souhlasili s třetí variantou-aby byly zuby celé bílé.Pan zubař nám řekl,že můstky vyjdou na částku kolem 8 tisíc.Souhlasili jsme a manžel šel hned další den na zbroušení.Zuby mu brousily minulou středu a včera,tj.pondělí si měl přijít pro můstky.Když však včera přišel domů a podíval se do zrcadla, celkem se zhrozil.Zuby má bílé jen z boku a jinak to má od 4 dále z nějakého zlatého kovu.Vůbec jsem si to takhle nepředstavovali.Navíc pan zubař mu v ordinaci vůbec zuby neukázal, hned mu je nasadil na pevno (i když se prý sestra ptala,zda se nejprve odzkoušejí)pan zubař odvětil,že ne,že se dají na pevno.Manžel byl za 20 minut i s cestou doma, a tam ho čekalo takové rozčarování.Navíc mu levá strana vadí při zkusu-což pan doktor řekl,že si to sedne.Za zuby zaplatil 7.650 Kč.Chci se prosím pane doktore zeptat,zda se dá nějak bránit,protože dle mého -celé bílé zuby vypadají jinak.Manžel si opravdu přál celé bílé zuby,já jsem domluvu také osobně slyšela a dopadlo to takhle.Myslím si,že mu měly být zuby ukázány a dány třeba na vyzkoušení a ne hned dávat na pevno.Jsme z toho celkem rozčarování, a nevíme, zda se můžeme nějak bránit. Manžel má teprve 30let a zuby vypadají opravdu nepěkně.Děkuji moc za případný názor a rady.Pěkný den!!! Petra Stašová
radek  |  návštěvník
  • 1 odpovědí
Dobry den,premyslim o keramickych fazetach,ale je moznost levnejsich keramickych fazet.7500 za jednu fazetu je dost penez.je levnejsi varianta a stejne kvalitni jako keramicka?mam docela velkou mezeru mezi prednimi zuby,asi 4mm.a tak bych se chtel nechat udelat fazety na 4predni zuby,tedy 4keramicke fazety.a ta castka je pak vysoka.nejake levnejsi reseni.dekuji a s pozdravem Radek
DesignDent s.r.o.  |  Basic member  |  Praha
  • 14 odpovědí
Dobrý den, levnější variantou keramické fazety je fazeta fotokompozitní, která se zhotovuje ze stejného materiálu jako tzv. bílé plomby. Materiál se vrství na zub přímo v ústech a vytvrzuje se světlem. Takto zhotovené fasety jsou estetické, ale materiál je méně odolný a časem může měnit barvu. Cena fotokompozitní fasety se na naší klinice Esthé-Dent pohybuje od 1700,- za fasetu.
S pozdravem
MUDr Dagmar Korelusová
MUDr. Dalibor Badal  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Brno
  • 34 odpovědí
  • 1 Like
Variantou jsou kompozitní fazety, popř. bílé plomby. Pojišťovna samozřejmě estetické korekce zubů stejně jako plastické operace nehradí.

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí