Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Reklamace keramických fazet - upadávají u běžného jídla - Keramické fazety - Diskuze

Reklamace keramických fazet - upadávají u běžného jídla

Reklamace keramických fazet - upadávají u běžného jídla

Gabriela  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den, před necelým rokem jsem si z estetických důvodů nechala udělat 8 keramických fazet na horních zubech. Během půl roku mi postupně odpadly 4 přední fazety ( kousnutí do pečiva, papriky ). Naposledy při večeři v restauraci což bylo velice nepřipjemné. Měsic po zákroku jsem pana zubaře doporučila dvoum známým a mají ten samý problém a fazety jim také odpadávají při běžné konzumaci jídla. Jak můžu uplatnit reklamaci o vrácení častky abych si mohla nechat fazety zpravit na jiné klinice, protože v pana doktora jsem ztratila důvěru.
doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Fazety jsou v záruce ze zákona, tedy je to stejné, jako třeba reklamace bot.
Gabriela  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den pane Šmucler, takže můžu zažaldat o vrácení částky ?

Reakce na Gabriela

doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.  |  Basic member  |  Stomatochirurgie  |  Praha, Karlovy Vary
  • 201 odpovědí
  • 67 Likes
Můžete výkon ze zákona reklamovat. Lékař musí buď vše bezvadně opravit, nebo vrátit část popřípadě všechny peníze. Kdyby vznikl spor, nezbývá , než soud.

Reakce na doc. MUDr. Roman Šmucler CSc.

Gabriela  |  návštěvník  |  Kraj Vysočina
  • 2 odpovědí
  • 1 Like
Opavit si je u pana zubaře už nechci, protože nejsem jediná, které padají. Pan zubař mi nabídl, že mi je ZDARMA sundá a z toho jsem málem odpadla....vždyť mám zbroušené vlastní zuby a tím pádem nenávratně poškozené. Vrátí mi tedy celou částku abych si fazety mohle nechat opravit nebo udělat jinde. Bohužel na jinylch klinikách jsou ceny i dvakrát vyšší......lze požadovat i doplacenip rozdílu ceny ?
Fazety v melm případě nebyly žádný rozmar. Měla jsem poškozenou sklovinu i zubovinu což už bylo bolestivé a ztenčovaly se mi zuby

Související recenze a zkušenosti

VojtechK. 22.12.2020
Spokojený/á

Recenze nepíšu, zde musím. Naprostý frajer, který ví co dělá, má naproste senzační organizaci práci včetně sestry a veškerých nástrojů, dodržuje na minutu časy objednání a vybavení ordinace moderní, vše digitální. Úplně ... Více 

1 Like  
LoMYS 26.11.2020
Spokojený/á

Luxusní jak prostředí kliniky, tak přístup celého týmu. Smekám klobouk před panem doktorem a touto cestou bych mu chtěl vyjádřit velké díky!

Keramické fazety - Související videa

Doktor ve Vašem okolí