Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Bolest při kousání - celokeramické korunky (týden po nasazení) - Keramické korunky a můstky - Diskuze

Bolest při kousání - celokeramické korunky (týden po nasazení)

Bolest při kousání - celokeramické korunky (týden po nasazení)

Zdena  |  návštěvník  |  Praha
Dobrý den, před týdnem mi lékař nasadil celokeramické korunky na přední zuby 123+123 k - každou zvlášť.
Před nasazením jsem cca 20 dní měla provizorní korunky. Před nasazením korunek mi lékař zrentgenoval všechny zuby, na které korunky dával a vše bylo v pořádku. Nyní po týdnu od nasazení je stav korunek takový, že 123 vlevo bez problémů a bez bolesti i při kousání, 1a 2 vpravo - v klidu bez problému, ale není možné na ně kousnout- i při opatrném kousnutí jsou velmi citlivé. 3 vpravo bez problémů v klidu i při stisku. Teplá voda zubům (korunkám) nevadí , na studenou jsou malinko citlivé.
Chci se proto zeptat, zda je možné, že se stav zubů s korunkami na pravé straně za nějaký čas zklidní a bude možné na ně kousat a pokud ano, za jak dlouho přibližně? A jak je možné, že levá strana (3 zuby) je bez problémů od samého nasazení a pravá ne? Děkuji Vám za odpověď. S pozdravem
Zdena

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí