Druhy zubních můstků a cena

Druhy zubních můstků a cena

Lenka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den, zajímali by mně druhy zubních můstků a jejich cena. Mám chybějící zub č.4 nahoře, tudíž můstek na 3,4,5. Měla bych zájem o náhradu bílé barvy. Můžete mi prosím stanovit jejich orientační cenu?
Děkuji Dvořáčková
Dentální klinika Jan Stuchlík  |  Basic member  |  Praha
  • 15 odpovědí
Vážená paní Dvořáčková,

děkujeme za Váš dotaz. Pokud nejsou zuby v sousedství chybějící 4 výrazně proplombované či s ošetřenými kořenovými kanálky bývá obvykle vhodnějším řešením zavedení implantátu a zhotovení korunky do místa chybějícího zubu. Zuby 3 a 5 tak nebudou poškozeny broušením na můstek. Vše záleží na posouzení klinické situace a rentgenových snímků.

S přáním hezkého dne,
MUDr. Jan Stuchlík
Lenka  |  návštěvník  |  Olomoucký kraj
  • 1 odpovědí
Děkuji za odpověď. Ten implantát je čep do dásní a nasazení korunky? Jaká je cena? A má to tedy smysl, když zub č. 5 již mám zaplombovaný? Prosím sdělte mi i vaši cenu bílého můstku (né nic drahého, ale přitom ať to aspoň trošku vypadá). Děkuji

Reakce na Lenka

Dentální klinika Jan Stuchlík  |  Basic member  |  Praha
  • 15 odpovědí
Dobrý den, pokud je zub č. 5 spolehlivě ošetřený, může sloužit jako pilíř můstku. Kompletní cena 3-členného metalokeramického můstku (za předpokladu, že zuby 33 a 35 není třeba ošetřovat) včetně provizorií činí zhruba 20.000,- Kč.
S přáním hezkého dne,
Jan Stuchlík

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí