Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Keramický můstek - cena, trvanlivost - Keramické korunky a můstky - Diskuze

Keramický můstek - cena, trvanlivost

Keramický můstek - cena, trvanlivost

pacient  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Nyní mám provizorní můstek na spodních 10 zubů (drží jej 3 vpravo a 3 vlevo (4 000 Kč), za pár měsíců - po paradentologické operaci - mě čeká keramický. Zajímala by mě běžná cena takové náhrady a přibližná trvanlivost (za předpokladu, že nosné zuby vydrží). Děkuji.
MUDr. Jitka Scheeová  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Opava
  • 23 odpovědí
  • 5 Likes
Cena můstku je něco kolem 40 000 kč ale záleží na pracovišti a jeho minutových nákladech.může být vyšší i nižší.Při špičkové péči o Váš chrup Vám může můstek vydržet i 30 a více let.Vzhledem k základní diagnóze parodontózy ale doporučuji pravidelné regenerační a léčebné ošetření parodontu Erbiovým laserem.První 2 roky co 1/2 roku .Dále co 2 roky 1 zákrok.Doufám,že jsem to pochopila správně a můstek má minimálně 6 pilířových zubů. Držím palce a zdravím za Zubní laser s.r.o MUDr.Jitka Scheeová.
pacient  |  návštěvník  |  Jihomoravský kraj
  • 1 odpovědí
Paní doktorko,
děkuji velmi za vyčerpávající odpověď.
Kacik  |  návštěvník  |  Jižní Holandsko
  • 3 odpovědí
  • 5 Likes
Dobry den ,jaka je cena keremickeho mustu ,potrebuji na vrchni dvojku ,je jiz vytrzena ,cena pro samoplatce a zaroven jak dlouho trva ,jeji zhotoveni dekuji Katka

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí