Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Problémy s korunkou - Keramické korunky a můstky - Diskuze

Problémy s korunkou

Problémy s korunkou

Naďka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Dobrý den,
ráda bych znala názor jiných lékařů.
Pan doktor mi řekl, že na špičák dáme korunku. Chtěl zub připravit na otisk, ale nakonec mi ho srovnal na úroveň dásně a řekl, že tam dá čep a na něj provizorní korunku.
Přišla jsem za týden. Pan doktor vsadil čep a pak začal hrabat v nějaké krabičce,kde vylovil korunku, která by mi mohla padnou.Vybíral ještě 2x a pak mi tam dal korunku, která mi při skousnutí stále překážela a celkově byla oproti mým zubům velká. Dal mi takový barevný papírek, aby zjistil, kde to překáží. Vyndal papírek a začal mi brousit můj,sice plombovaný, ale jinak živý zub.I potom mi to při skousnutí vadilo. Tvrdil mi, že už to musí být dobré, tak jsem si připadala,jako že vymrzuji a šla domů.Do večera jsem nejedla nic jiného než vařenou brokolici s kuřecím a kousala na druhou stranu. Ráno mi korunka vypadla a byla po celém boku a do poloviny spodní části prasklá.Doktor mi řekl, že jsem ji zničila,protože jsem na ni kousala. Vybral mi jinou korunku a postup byl stejný. Opět mi trochu přibrousil můj spodní zub a protože mi to stále vadilo, tak mi ji tam dal obráceně. Na to jsem však přišla až doma, když jsem přejela jazykem a cítila, že z vnejší strany je prohnutý a z vnitřní vypouklý. Podívala jsem se do zrcadla a byloto krásně vidět. . Dnes mi opět po dvou dnech korunka vypadla. Za tuto provizorní korunku s čepem jsem zaplatila 964,-Kč.
Ráda bych znala váš názor a zároveň třeba radu, co dělat dál. Měl bymi trhat všechny 4 přední zuby, kde mám staré korunky a kořeny jsou už prý špatné. /plně se bojím, co mi tam tak můžedát. Nevíte o lékaři z Hradce králové, který není přemrštěně drahý a přitom pracuje kvalitně?

Děkuji
MUDr. Štěpán Gála DDS  |  Basic member  |  Praha
  • 30 odpovědí
  • 11 Likes
Dobry den,
zmente lekare a co nejdriv. Bohuzel Hradecky kraj neznam, tudiz nejsem schopen doporucit zadneho kolegu. Ale vim ze HDVI - dr. Cerny a dr. Monajed petri mezi nejlepsi,ale cena odpovida kvalite materialu pouzivanych a jejich prace.
s pozdravem,
Stepan Gala
Naďka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Mockrát děkuji.
MUDr. Jitka Scheeová  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Opava
  • 23 odpovědí
  • 5 Likes
Stejně jako MUDr.Gála si myslím,že je třeba okamžitě změnit lékaře.Také z toho důvodu,že zuby se dnes tahají výjimečně,Zuby se hlavně léčí a to i kořeny .Prostě pokud jste svů chrup nechala takto zanedbaný a nenavštěvovala stomatologické pracoviště několik let pak je třeba si nachystat dostatek finančních prostředků a najít lékaře typu Dr.Mounajeda. Moje pracoviště je Vám příliš vzdáleno, Jsme v Opavě


Zdravím a držím palce MUDr.Scheeová Jitka Zubní laser s.r.o
Naďka  |  návštěvník  |  Královéhradecký kraj
  • 2 odpovědí
Já jsem zuby nezanedbávala. Chodím pravidelně minimálně 2x ročně.Jen jsem měla po přestěhování před deseti lety smůlu na zubaře.Měla jsem sice jen dva, ale stačilo to na to,abych dopadla,jak jsem dopadla.Neměla jsem tomu prvnímu tolik důvěřovat. Na lékaře ale koukám s respektem a věřím,že vědí,co dělají.Tento můj poslední zážitek,byl i na mě moc.

Děkuji mockrát

Reakce na Naďka

MUDr. Jitka Scheeová  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Opava
  • 23 odpovědí
  • 5 Likes
V takovém případě mi promiňte můj soud a hledejte skutečnou kvalitu ošetření

zkuste i přímo na stomatologické klinice ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové.

Reakce na MUDr. Jitka Scheeová

Jirka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
  • 1 odpovědí
Zdravím paní Jitko, mám problém se svým stomatologem, uvažuji o změně a jsem z Opavy.

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí