Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Tmavé okraje korunek u dásní - Keramické korunky a můstky - Diskuze

Tmavé okraje korunek u dásní

Tmavé okraje korunek u dásní

Michaela K.
Je mi 28let, po úrazu před 10lety mám jedničky a dvojky nahoře s keramickými korunkami.Jedničky jsou bez nervů.Okraje korunek v místě, kde se dotýkají dásní jsou stále více viditelné, prosvítá tmavý kov, oblouky začínají být tmavě orámované, je vidět, že dáseň už nepřiléhá az ke korunce.Při úsměvu mám vidět velkou část dásní,proto mě tento problém velmi trápí, je viditelný.Je možné to nějak opravit?Při nových korunkách mám obavy,že budou zase o něco vyšší a tím celé zuby výrazně delší.Proč je část korunky v dásni tmavá a ne bílá?Zuby čistím mnohokrát denně,používám nit i ustní vodu. Děkuji mnohokrát za odpověď.
Klinika plastické chirurgie PEM  |  Basic member  |  Praha
  • 13 odpovědí
  • 1 Like
Dobry den. Prijdte na nezavaznou konzultaci. Objednat se muzete primo u sestricky pana doktora Horaka na tel. 603 311 143. Hezky den.
Dr. Kunert
Zrejme nemate nabrousene zuby na schudek, previsla korunka neustale drazdi Vase dasne, ktere reaguji ustupem.Tmavy okraj dela zrejme kovova konstrukce korunky. Toto lze ve vestsine vyresit celokeramickymi korunkami a presnou preparaci na schudek, kdy korunka neni previsla. Doporucuji take zkontrolovat korenovou vypln a nasledne zub zpevnit pilirem ze sklenenych vlaken. Takto lze dosahnout vysoke estetiky a trvanlivosti po dlouhou dobu. Dr. Kunert ERPET MEDICAL CENTRUM

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí