Ulomený přední zub-cena kvalitní korunky

Ulomený přední zub-cena kvalitní korunky

Pavel
Dobrý den, ulomila se mi část dolní trojky. Kolik přibližně bude stát opravdu kvalitní korunka? Děkuji.
NOVODENT Dental Center  |  Basic member  |  Praha
  • 5 odpovědí
V našem zařízení celokeramická korunka stojí 8.000,- Kč. Volejte na XXXXXXXXXXX. Dr. Novotný.
Klinika plastické chirurgie PEM  |  Basic member  |  Praha
  • 13 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den. Cena se liší dle zvoleného materiálu. Může se pohybovat od 3.000,- za metalokaremickou do 7.000,- Kč za celokeramickou. Hezký den, PEM
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den! Cena se bude odvíjet od toho, zda je již kanálek ošetřen, jak kvalitně a pak následně se na zub musí udělat dostavba. Cena může začínat na cca 6tis Kč. Ale vše bych Vám konkrétně řekl a předal přesný cenový plán na základě vyšetření a RTG snímků. V případě zájmu mne prosím kontaktujte. Děkuji a přeji pěkný víkend.
Martin
Dobrý den kolik bude stát celokeramický předníhorní jednicka
anonym  |  návštěvník  |  Pardubický kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,mám ulomený zub-dole dopředu a chci zeptat se jestli je to možne výrobit nejakou snímací částečné náhrady,jenom na jeden zub,kolik to bude stát celkem i jak dlouho potrva (výroba).Předem děkuji za odpověd.
majdicka94  |  návštěvník  |  Ústecký kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den,
mam od svých 7 let vyraženou půlku předního zubu, který jsem si nechávala asi v 10 dodělávat. Ale po 8mi letech je hodně vidět, že je zub "umělý" a chtěla jsem se zeptat v jakých výších se pohybují ceny korunky a jestli lze zub předělat pod celkovou narkózou.
Děkuji za odpověď
MDDr. Ondřej Kýr  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Průhonice
  • 17 odpovědí
Dobrý den. Zhotovení kvalitní celokeramické korunky nebo fasety metodou CEREC během jedné návštěvy přijde klienta na 10500 Kč

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí