Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Ustupující dásně pod můstkem - Keramické korunky a můstky - Diskuze

Ustupující dásně pod můstkem

Ustupující dásně pod můstkem

Petrasi
Dobry den, je mi 22 a nikdy mi nenarostly horni dvojky, nosila jsem ruzne konstrukce, prilepene pres jednicky k trojkam. Pred dvema lety se mi kompletne vydrolila leva trojka a konstrukce mi spadla...byla jsem v te dobe v zahranici a tamni zubar to resil vytazenim korene vydrolene trojky a keramickym mustkem od leve ctyrky k prave trojce. Mustek jsem si nenechala nalepit permanentne...Problem je, ze kost, zvlaste nad chybejici levou dvojkou a trojkou mi ridne. A stava se z toho kosmeticky problem...jelikoz zuby mi neprilehaji tesne k dasnim, tvori se mala mezera. Je moznost dasen nejak upravit-doplnit, a zajistit aby neustupovala? Dekuji
M-DENT - Privátní zubní ordinace doktora Majera  |  Basic member  |  Praha
  • 11 odpovědí
Dobrý den, je možná škoda, že se v minulosti nezavedly implantáty místo dvojek. Váš stav samozřejmě řešit lze i když dlouhodobost tohoto zákroku není jistá. Dělá se tzv. augmentace měkkých tkání - tj. z jiného místa se odebere kousek sliznice,vaziva a přidá se to na místo defektu.
MUDr. Martin Kittler  |  Basic member  |  Stomatologie  |  Liberec
  • 62 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den! Dáseň se nechá "doplnit" ať už přírodní, tedy vypadající jako dáseň okolo či tzv. růžovou keramikou, tedy porcelánem, která je součástí můstku. Celou situaci je nutno vyšetřit a poté navrhnout vhodné řešení. V případě zájmu jsem Vám k dispozici.

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí