Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Cena zákroku v celkové anestezii - Konec bolesti u zubaře? - Diskuze

Cena zákroku v celkové anestezii

Cena zákroku v celkové anestezii

Zdenka  |  návštěvník  |  Moravskoslezský kraj
Přeji pěkný den.Chtěla jsem se zeptat,mám strach z ošetření zubů a jestli je možné zákrok provádět v celkové narkoze.Prosím o cenu.Děkuji moc za odpověď

S pozdravem Zdeńka
Klinika GHC Praha - Odborné ambulance  |  Basic member  |  Praha
  • 115 odpovědí
  • 18 Likes
Dobrý den p. Zdeňka.

Děkujeme za Váš dotaz.

Zákroky u nás lze provádět v tzv.Analgosedaci.

Klient dostává medikamenty do žíly, dýcha si sám,

spolupracuje, ale pak si zákrok nepamatuje.

Cena analgosedace je cca 6200 Kč.

V ceně je zahrnuté: předoperační vyštření,

analgosedace,podané léčiva,hospitalizace na lůžku 1

den.

V případě zájmu nás kontaktujte na tel. XXXXXXXXXXXXXXX

K MUDr. Král.

S pozdravem a přáním hezkého dne.

Klinika GHC.
domča2110  |  návštěvník  |  Praha
  • 1 odpovědí
Dobrý den,chtěla jsem se zeptat kolik by stálo nechat si udělat všechny zuby myslím vrtání,trhání,plomby a bílé výplně,v narkoze?A co je to Analgosedaci??Je u toho cítit bolest ??Děkuji za odpověd

Reakce na domča2110

MUDr. Jan Stuchlík  |  návštěvník  |  Praha
  • 19 odpovědí
  • 1 Like
Dobrý den,

bez předchozího vyšetření, kdy se posoudí, zda kromě vrtání nebude potřeba například i ošetření kořenových kanálků nelze cenu dopředu vůbec odhadnout.

Pokud se bude jednat o větší množství zubních výplní (plomb) nebo ošetření kořenových kanálků, které je časově velmi náročné, je lepší provést ošetření bez celkové anestezie, která by v tomto případě musela být velmi dlouhá.

Vše je o přístupu a 99% našich klientů, i těch kteří měli na počátku z ošetření obavu zvládne ošetření bez nutnosti angalgosedace nebo celkové anestezie.

S pozdravem,
MUDr. Jan Stuchlík
604 442 442
www.drstuchlik.cz
Martin  |  návštěvník  |  Plzeňský kraj
  • 1 odpovědí
Dobrý den lze to dát i na splátky?Díky za odpověd.Telefon je 607486097Děkuji za info.
krizak25  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
  • 1 odpovědí
Dobry den ,chtel jsem se zeptat mam silny davici reflex.A nedokazu skoro ani otevrit pusu u zubare.Tak jsem se chtel zeptat jestli by u vas sla v tomto pripade vyse zminovana analgosedace?? Predem dekuji za odpoved.

S pozdravem Vojtech Krizek.Mlada Boleslav.
Dentální klinika Jan Stuchlík  |  Basic member  |  Praha
  • 15 odpovědí
Vážený pane Křížku,

děkuji za Váš dotaz. Před aplikací analgosedace bych ještě vyzkoušel jiné metody jakými je například aplikace špetky soli na kořene jazyka, či stimulace tlakového akupunkturního bodu na bradě, což je velmi efektivní pomoc při zvýšeném dávivém reflexu.

S přáním hezkého dne,
Jan Stuchlík

Související recenze a zkušenosti

Keramické korunky a můstky - Související videa

Doktor ve Vašem okolí