Notice: Trying to get property of non-object in /data/www/medved/application/widgets/NewsletterSubscriberSideWidget.php on line 112
Dobrý zubní lékař Beroun,Praha - Zubní výplně - Diskuze

Dobrý zubní lékař Beroun,Praha

Dobrý zubní lékař Beroun,Praha

rikky3  |  návštěvník  |  Středočeský kraj
Zdravím,mám takový problém,již od mládí mám problémy s návštěvou zubního lékaře,prostě a jednoduše řečeno-mám strach (fobii) ze zubařů.Vždy chodím k lékaři až když je to už nutné.Naposledy jsem byl u zubaře před 7 lety,no a,když jsem se konečně odhodlal navštívit zubní ordinaci,tak jsem se tel.objednal k zubařce v místě bydliště o které jsem slyšel,že je dobrá.No už týden před návštěvou jsem měl tak trochu paniku,ale zvládl jsem to a k zmíněné doktorce dorazil.Ovšem z návštěvy této ordinace jsem byl hodně,zklamán!K doktorce jsem se objednal,jak už jsem zmínil výše,protože jsem měl problém,konkrétně vypadlou plombu (výplň).Po vstupní prohlídce,my ovšem zubařka zdělila,že mám zuby v pořádku,pouze,že mám zubní kámen,který mi odstranila,ale jen někde,jinak,že mi trochu ustupují dásně,a hlavně té díry v zubu si asi nejspíš,nebo určitě nevšimla.Já myslel,že mi udělá ten kámen,a že na to ostatní mě objedná na příště,ale jak už jsem zmínil,prý je vše OK,a mám se objednat na další prohlídku,nebo při potížích!Asi chápete,že po tomto jsem raději neměl náladu zubařce cokoliv vysvětlovat,a raději jsem odešel.A proto mám prosbu,a oslovuji jak návštěvníky diskuze,tak doktory,jestli někdo neví o dobrém zubním lékaři,nebo jestli se k tomuto příspěvku dostane sám lékař,který je šikovný a hlavně trpělivý se strašpytlema ze zubařů,a přijímá nové pacienty,nejlépe z Berouna a okolí,eventuálně z Prahy.Děkuji moc za radu (pomoc).

Související recenze a zkušenosti

Zubní výplně (záchovná stomatologie) - Související videa

Doktor ve Vašem okolí